Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben başak sevdigim insan boga burçlu onunla bi gelecegimiz varmı evlilik gibi ilişkimiz nasıl devam edecek ayrılık varmi

handan abla ben dilek sevgilimle ciddi düşündüğümüz bir ilişkimiz var evlenmeyi düşünüyoruz 21 yaşındayım sevgilimde 22yaşında ben akrep burcuyum sevgilim yengeç burcu bu birlikteliğin sonu ne olur

Handancacım merhaba, yine gecenin bir yarısı yine ben size yazıyorum. Artık canımın yanmadığını hissediyorum bazen sanki, hani uyuşur ya insan o haldeyim. Ona ne kadar kızmak istesem de kızamıyorum. Sürekli ağlıyorum. Bir yarım onun mutlu olmasını istiyor beni bırakıp başkasına gitse de bir yanım acı çekiyor onun yokluluğunda. Onu çok seviyorum. Aslında mutluysa onunla devam etsin mutlu olsun istiyorum, çok tuhaf hislerim beddua okuyamıyorum. Onu çok seviyorum. Bizimle ilgili neler görünüyor Handancam. cuma günü beraber öğle yemeyi yiyeceğiz. sizce nasıl geçer? bana geri döner mi? sevgisi var mı? bizim burçlarımız aynı ikimizin de terazi.şimdiden teşekkür ederim,çok öpüyorum

Mrb,
Handanca Hanim bana iliskimle ilgili tarot acilimi yaparmisiniz? Gecen sefer baktiginizda bi ayrilik gerceklesebilir demistiniz, simdi ne diyor kartlar? beni seviyor mu? evlilik var mi?baskasi var mi hayatinda? olumlu olumsuz herseyi duymaya hazirim. ben yengec o terazi.bu iliski icin gelecek goruyormusunuz?
sagolun

Merhaba Handanca Hanım, ben ilişkimle ilgili genel baktırmak istiyorum eğer zamanınız varsa, geçen sefer baktığınızda üç vakit sonra müjdeli bir haberden sonra evlilik anlamında daha netlik kazanacak ilişkiniz demiştiniz, daha net bir karar almadık ama almamız olası mı acaba? beni seviyor mu? bi de kayıplar olabilir demiştiniz ama ne olduğunu çözemediğinizi söylemiştiniz, acaba görebilirseniz paylaşabilir misiniz bu sefer? bu ilişkide gelecek görüyormusunuz? benim burcum terazi hayatımdaki insanın burcu da terazi. iyi günler diliyorum size

size en son 19 ocakta açılım yapılmış. 15 gün dolması lazım. Kaldiki 3-5 mesajınız olmuş bu yeni talebe kadar. mesaj sayınızı 15 günlük süreniz dolana kadar artırınız!!

merhaba handanca umarım iyisindir.ben koç burcuyum eşim başak burcu 18 aylık kızımda aslan burcu zahmet olmazsa bizede bakarmısın ilişkimiz nasıl bi boyut alıcak.şimdiden teşekkürler

Canım sende güven eksikliği oluşmuş bu yüzden bir uyumsuzluk problemi yaşıyorsun sanki.
Bazı gelişen olaylardaki sonuçlar seni tatmin etmiyor. aksiliklerde yıpratıyor. iç organlarında bu ara problem yaşaman mümkün. Fazlada stres yapıp kendini hasta etme. Midene bu dönem özellikle dikkat et.
Haziran ayından sonrası daha güzel olacak. Şimdiden kendine iyi moral depola.
Yapılmış yada tamam artık yapmayacağım diye söylediğin şeyleri dayanamayıp tekrar yapıyorsun. denenmişi deneme artık. Farklı yollarla kendini düzelt. İnan herkese faydan olacak. Elbetteki önce kendine.

size en son 19 ocakta açılım yapılmış. 15 gün dolması lazım. Kaldiki 3-5 mesajınız olmuş bu yeni talebe kadar. mesaj sayınızı 15 günlük süreniz dolana kadar artırınız!!

Handanca'cım bugün 15inci gün diye baktırmak istemiştim:( siteye devamlı olarak nerdeyse giriyorum ama yorum yapmamışım demek ki yoksa siteden en fazla yararlananlardanımdır herhalde

Handancacım merhaba, yine gecenin bir yarısı yine ben size yazıyorum. Artık canımın yanmadığını hissediyorum bazen sanki, hani uyuşur ya insan o haldeyim. Ona ne kadar kızmak istesem de kızamıyorum. Sürekli ağlıyorum. Bir yarım onun mutlu olmasını istiyor beni bırakıp başkasına gitse de bir yanım acı çekiyor onun yokluluğunda. Onu çok seviyorum. Aslında mutluysa onunla devam etsin mutlu olsun istiyorum, çok tuhaf hislerim beddua okuyamıyorum. Onu çok seviyorum. Bizimle ilgili neler görünüyor Handancam. cuma günü beraber öğle yemeyi yiyeceğiz. sizce nasıl geçer? bana geri döner mi? sevgisi var mı? bizim burçlarımız aynı ikimizin de terazi.şimdiden teşekkür ederim,çok öpüyorum

Canım benim bekle yakın bir zamanda senin için çok özel bir fırsat gelecek ayağına..
Bu şansı kaçıracağını zannetmiyorum:)

Kendini bu kadar harap etme oldumu. İnan hasta olursun. Olmaman için hasta olacaksın demiyorum bak. Sende dikkat et özelikle ruh sağlığına..
Mücadelen henüz bitmedi ama özlediğin gün gelecek ayağına. Hatta sevincini başkaları ile paylaşman sözkonusudur.
Acın dinecek.
Bu görüşmenle ilgili yanlızca şunu söyleyebilirim. Çok fazla perişan ve duygusal görünme. Aksine güçlü görün canım. Çünkü alınacak yada konuşulacak şeyler artık bu insan için ya bitiş olsun yada yeniden başlangıç olsun diyeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri