gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

aşk ve yalan

Konu, 'Çöplük' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bir ilişki neden biter? Ağır eleştirilerde bulunur biter. Aldatılır biter. Anlaşılamaz biter. Yalan söylenir biter. Ve en kötü olanlarından birisi de bence içinde şu yalan olan.
    Eşler güzel bir dünyada güzel bir gelecekte hayaller içindeyken bir gerçeksizlik bir sahtelik of bir yalan nasıl yıkar insanı. Bu zamana kadar doğru bildiği şeylerin yalan olduğu asılsız olduğu nasıl yıkar insanın bir anda tüm duvarlarını. Güvenini sevgisini gelecek hayallerini herşeyini…
    Eşlerinizle yalansız hayatlarda gerçek mutluluklarda olmanız dileğiyle…:)

aşk ve yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Aşklar Yalan

Emrah - Aşklar Yalan

Aşıktım sana Ölürcesine Uğrunda canımı Verircesine Aşlar yalan derlerdi İnanmazdım Avunmuşum meğer Kendi kendime Karşılıksız sevmiştim seni Seni hiç haketmedin beni Ne sandın ki sen kendini Ettiğin yanına kalmaz Şimdi kal tek başına Umrumda değilsin artık Acıyamam gözyaşına Bir daha çıkma karşıma
  2. aşk yokmuş tamamen yalan

aşk yokmuş tamamen yalan

günlerdir gündemde olan Ebru Gündeş Günel ve işadamı rezza Zarrab üçgeninde son gelişme....... ARALARINDA AŞK YOKMUŞ! REZA ZARRAB'IN MÜVEKKİLİ EBRU GÜNDEŞ'LE AŞK YAŞADIĞI HABERLERİNİ YALANLADI! İşte Zarrab'ın avukatı Aydın Kurban'dan gelen açıklama: 'Bazı gazete ve internet sitelerinde Müvekkilim REZA ZARRAB’ın EBRU GÜNDEŞ ile aşk yaşadığı; aralarında özel ilişki bulunduğu yönünde tamamen...
  3. aşk yalana karıştı

aşk yalana karıştı

Hani Pembeydi Bulutlar, Iki Kişi Arasinda Yaşanirdi Aşklar. Hani Sevgi Saygi Temeliydi Dostluklarin Arkadaşliklarin Yalan Oldu Hepsi. Biterken Gün, Dönerken Geceye… Menfaatle, çikarla Yaşadik Biz Pamuk Ipliği Hayatlarda. Ne Senin Canin Yanmiş Ne Benim Sevda Uğruna Yazilacak Sözlerim Varmiş. Bizde Içinde Kaybolduk Dünyanin. Yüzbinlercesine Kariştik. Kalmadi Farkimiz Birbirimizden. Ben Isterken...
  4. Yalanlarla dolu aşk hikayem :(

Yalanlarla dolu aşk hikayem :(

aşık bebekler aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk aşk...

Sayfayı Paylaş