gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

aşka dair resimler en güzel fotoğraflar

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 12 Haziran 2008
  2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aşka dair resimler
    emegıne saglık

3. Heaven

Heaven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık..

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

[​IMG] çokkk hoşumaa gitii bu

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
aşka dair resimler en güzel fotoğraflar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel aşka dair nickler!!!

en güzel aşka dair nickler!!!

aşka dair nickler mavi gözlerle ilgili nickler sevdiğini söyleme nickleri öpücükle ilgili öpücükle güzel sözler Evet" dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni. @--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi...
  2. aşka dair en güzel sözler!!!

aşka dair en güzel sözler!!!

güzel ilanı aşk sözleri en güzel ilanı aşk sözleri en ilanları Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kırılan kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazdın, güneşin doğmasını bekle...... SENSİZ SOLUYORUM ANLAYACAĞIN MAVİ MAVİ ÖLÜYORUM DUYUYORMUSUN ORDAMISIN VARMISIN YOKMUSUN??BİRTEKŞEYİ UNUTMA SENİ SEVDİM BEN YANARAK YIKILARAK AKLIMA HER GELDİĞİNDE AĞLAYARAK....
  3. Aşka dair en güzel sözler

Aşka dair en güzel sözler

aşklara sözler `Sevmek acı çekmektir sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yanlız sevilmenin hiçbir zevki yoktur` Augustinus: `Sevgi ruhun güzelliğidir.` Franz Xaver Von Baader: `Özgürlük aşk değildir yalnız aşkın kapısıdır.` François Bacon: `Büyük insanlarda liyakat sahibi olanların kendilerini budalaca aşka kaptırdıkları görülmez. Büyük ruhlar ve büyük işler aşkla uzlaşmaz` Bailey:...
  4. Aşka Dair En Güzel Sözler

Aşka Dair En Güzel Sözler

aşka dair yazılmış en güzel yazılar mektuba yazılacak güzel sözler Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM" Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA Ben seni Bir Kum Tanesine Adını...
  5. Aşka dair en güzel msn nickleri

Aşka dair en güzel msn nickleri

uzun msn nickleri uzun aşk nickleri msn sözleri aşk nickler 1. O kadar güzel sözler varki aşk adina söylenmiş...Bu sayfaya hangi sözle başliyacagima karar vermem gerçekten zor oldu.Bir çogunuz bu sözü ilk defa okuyacaksiniz çünkü özel bir söz.Sahibi kendini biliyor... 1. 1. Eğer yaşamasaydın, söyle bana kimin için yaşardım? Geçerken...

Sayfayı Paylaş