Sevgilim beni oru*pu olarak görüyor ne yapmalıyım ?

canım sanırım haklısın ama aramızda 5 ay boyunca ne konuşulursa o konuşuldu cinsellikten tut aileye kadar.
Cinsellik beni korkutuyor şimdi gerçeğide öğrendi tiksiniyor benden.
Nefrette ediyor zaten.
Zamana bırakıyorum.
Cinsellik konuşuldu diye ayıp diye bir an tekrar olmayan profilden tekrar ulaşıp seni kandırdık ben varım xxx olarak diyicektim ama vazgeçtim bilmiyorum hatamı ettim.
AMA yolda bana küfür ettiğindede çalıkuşu xxx sensin dediğinde ben yok xxx sana ne ddi dedim.
yalan söledim hep hep yalan.

Döner mi dönmez biliyorum.
Şahmeran duasına bile başladım.
dönsün diye.
Aklımı oynatcam buraya giriyorum her saniye allahım biri bişey yazsın diye.
Çünkü anlatcak dostum yok ...

sana bi tavsiye veriyim böyle bi konuyu yakınına açma zaten.bazen en büyük kazığı akrabandan yada arkadasından yiyebiliyosun yaşadığım icin..ama sadmininde dediği gibi dahada bisey yapma bekle zamana bırak :)

ya hayatım eğer bişiler yapmaya devam edersen kendini onun gözünde dahada küçültürsün...onun sana ettiği hakaretleri yalanlayacak tavrlarda bulun..artık gururlu takıl arama da sorma da karşısınada çıkma..öyle biri olki seni merak etsin acaba nerde napıyo..onun arkadaşlarına bile görünme....adını anma çevrendeki kimseye onunla ilgili bişey sorma..sadece bekle....biraz sabır isteyen bişey ama okadar peşnden koşan bi kızın bi anda bu şeklde çeklmesi onu meraklandrcaktır ve sana bi şeklde ulaşmaya çalışcaktır...emin olablrsin...

gevezem bacım bugün 1-2 kere msj çektim ama 1 tane cvp verdi sen kimsin dedi...
Tamam geri çekilcem msjda çekmicem yoluanada çıkmıcam ama başkasını bulmasından korkuyorum....

yalanlıyıcak tavır??
nasıl becericem ......of allahım of ya beni al ya sevgimi vallaha kızlar çatladım dua ediyorum her dakika yazıp çare olasınız derdime

Son düzenleme:
Hayatinin yerle bir oldugunu dusundugun anda bile hayat devam ediyor.Birileri uzulurken baskalari seviniyor,biri olurken baska biri doguyor vs...boyle bir kisir dongu iste hayat dedigimiz sey.Herseye ragmen devam ediyor hayat.Senden kotu durumda olanlarda var,giden gitmek isterse gider,belkide gitmesi daha hayirlidir.Simdi uzuldugun bu konuya ileride bosuna uzulmusum diyeceksin.Kimse vazgecilmez degildir.Asklar bile biter...sadece bitmeyecegini dusunuruz.Bir yanlis yapmissin ve baska yanlislar ekleme uzerine birak boyle kalsin,sende bunu takinti haline getirme,hayati akisina birak.

bıraktım zaten hayatıda kendi akışına kendimide bıkmışım sadece herşeyden....
aama bugün biri evimi arayıp anneme demiş kızın oğlanlarla geziyor bunu ondan başkası yapabilir mi bilmiorum ama o diye tuttum msj attım bana ettiği hakaretleride kattım tık ona bile cvp yok aradım tam 6 kez açmadı ha itsin ha köpke evet itim ama aşık bir itim

gevezem bacım bugün 1-2 kere msj çektim ama 1 tane cvp verdi sen kimsin dedi...
Tamam geri çekilcem msjda çekmicem yoluanada çıkmıcam ama başkasını bulmasından korkuyorum....

yalanlıyıcak tavır??
nasıl becericem ......of allahım of ya beni al ya sevgimi vallaha kızlar çatladım dua ediyorum her dakika yazıp çare olasınız derdime
dedimya sen üzerine düştükçe küçülürsün gözünde...offff senin için zor olucak ama biraz olsun başka şeyler düşün...bi uğraş edin kendine ne biliyim düşünme onu eğer devam edersen buna sen onu aramaya devam edersin..bırak bulursada bulsun birini hayatım zorla da sevdiremessn ki kendini...belki de senin sewgini bulamaz kmsede...

tatlım cok yalan sölemişsin olan şansınıda kaçırmışsın senı arkadası olarak hatta en onemlısı o beendıgı cıktıgını sandıgı kızın en samımı arkadası olarak gormuşş bu kotu ıste ama tek yaptıgın yanluıış hıc solemıcektın senı farketmesını salıcaktınn hatta ask konularında gusellık hıc onemlı deıl bunu unutma ama sessız kal bu aralr bence ...

Geri