gebe
  1. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

hayatta olmayan gerçekler...

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında sahtedüşler tarafından paylaşıldı.

Aranızda bana şunu diyebilecek biri varmı? ben yalansız mutluyum hayatım da hiç yalan yok diyebilecek biri bence yok yok çünkü hepimiz söylüyoruz mesala seni ölümüne seviyorum diyoruz ama aslın da ölümüne sevemeyiz hiç kimseyi ya bir yerlerde hata yapıyoruz yada hiç birimiz hayatın anlamını bilmiyoruz söyleyebilir misiniz bana birini kendinizden daha fazla sevebilir misiniz bence sevemezsiniz.Ben öyle birini tanıyorum ki yalansız yaşadı aşkını onun için ölüme bile bile gitti önce dayak yedi önce onun için bedenin de kapanılmıycak yaralar açıldı önce bedenin de açıldı yaralar sonra kalbin de onu acı tan bednindeki yaralar değildi acıtan sızlatan kahreden kalbindeki yaraydı kalbin de derin artık kapanması imkansız bir yara vardı.Yarasıyla baş edemedi ve öldürdü sevmişti o yalansız sevmişti ama sevilmedi verdiğini geri alamadı sadece bitirdi kendini arkasın da bıraktığı da hergün işkence çeke çeke yaşıyor hayatı gözyaşlarına boguluyo hergün hani şu sahte gözyaşlarına yalancı gözyaşlarına ama çok geç kaldı artık yalan da olsa o varken akıtsaydı o gözyaşlarını böle olmazdı şimdi sevgi fedakarlık ister arkadaşlar sevdikleriniz için fedakarlık yapmanız gerekir. giden gitmiş arkadaşlar kalanlar yeter gelirsede yeryok artık giderken sordumu da gelirken soruyor hayat be arkadaşlar gün geliyor devran dönüyor bu defa o pişman oluyor ama sakın geri girmesine izin vermeyin en büyük ceza onun için ret edilmek olucaktır eee şerefsiz gittin güle güle diyemedim sana arkandan göz yaşı dökemedim geri girmek istiyosun şimdide seni görmüyor duymuyor beklemiyorum terk edilmişsin aldatılmışsın üzerine birde itilmişsin bana ne he banane sen den senin gibilerden ve senin cinsinden nefret ettim sana nefret etmeye bile deymiyo sana bişi beslemiyorum git kendim gibilere beni bana bırak yeniden baklemiyorum ve sana sadece bana söyledigini sözlüyorum sonsuza denk bitti senle başlamadan bitti ......... hayat be arkadşlar beklemeyi bilmek gerekiyor intikamım alındıya kendi ayaklarıyla geri geldiye içim çok rahat ohh iyi oldu ama bende hadi be dedim sen kimsin kimsin sen hiç kimse olamassın içim rahatladı vallahi

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    vay vay süper yapmışsın

hayatta olmayan gerçekler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forumdaki Hayatını Gerçek Hayatıyla Karıştıranlar

Forumdaki Hayatını Gerçek Hayatıyla Karıştıranlar

Evet forumdaki hayatını gerçek hayatına karıştırınca neler oluyor beraber bakalım ve beraber kopalım Anne yemek yaptıktan sonra: -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne.... Biri elinde kağıtla size adres sorunca: -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et.... Fotoraf albümüne bakarken: -Capslar bir harika....... Biri beyendiği bir şey verince: -repi hakettin........ Kardeşten bir...
  2. Hatalar !!! Gerçek Hayat İşte!!!!

Hatalar !!! Gerçek Hayat İşte!!!!

Eğer bir berber bir hata yaparsa, bu yeni bir tarzdır... Eğer bir şoför bir hata yaparsa, bu bir kazadır... Eğer bir doktor bir hata yaparsa, bu bir müdahaledir... Eğer bir mühendis bir hata yaparsa, bu yeni bir atılımdır... Eğer ebeveynler bir hata yaparsa, bu yeni bir kuşaktır... Eğer bir politikacı bir hata yaparsa, bu yeni bir hukuk kuralıdır... Eğer bir bilim adamı bir hata yaparsa,...
  3. Hayattaki 6 gerçek...

Hayattaki 6 gerçek...

1) Bir insanın diliyle tüm dişlerine dokunması imkansızdır. 2) ilk gerçeği okuduktan sonra bütün insanlar diliyle dişlerine dokunmayı denerler. 3) ilk gerçek yalandı. 4) Sende denediğini farkettiğin için şuanda gülümsüyorsun. 5) şimdi sen de bu gerçekleri forward etme düşüncesindesin. 6) Ve yüzünde hâlâ bir gülümseme varhahahahahaha
  4. Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği

Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği

Hayatımızda bizleri etkileyen ve etkileyecek o akdar çok şey var ki bizler bunalrdan haberdar değiliz.Ama artık haberder olacaksınız:)Nasıl mı?İşte size hayatın etkileyeceği gerçekleri... Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği Sağlığınızla ilgili arkadaşlarınızın size gönderdikleri maillerden bilgi sahibi oluyorsanız daha bilmediğiniz çok şey var. Seks, beslenme ve alışkanlıklarınızla ilgili...
  5. hayattaki yedi gerçek

hayattaki yedi gerçek

Kaç yıldır benim yanımdasın? - 20 yıldır efendim - Bu zaman süresince benden ne öğrendin? - Hiçbir şeyle değişmeyeceğim yedi gerçek öğrendim. - Ömrüm seninle geçtiği halde topu topu 7 gerçek mi öğrendin? ...- Evet. - Söyle bakalım öyleyse neler öğrendin? - Baktım ki herkes bir şeyi dost ediniyor, ona gönül verip bağlanıyor. Ancak bunlardan hemen hepsi insanı yarı yolda bırakıyor. Ben ise,...

Sayfayı Paylaş