gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın-100-tanımı

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

1 - ask karşılıklı sevgidir.acıyı tatlıyı paylaşmaktır. 2 - aşk kırık kalp demektir 3 - aşk paylaşmaktır.çünkü aşk paylaştıkça yücelir.
    4 - aşk sonsuz sevgidir. aşk birini sevip onunla olmaktır. ölümüne sevgidir.aşka saygıdır.
    5 - aşk tükenmez bir kalemdir.dertleri yazmaya yarar…………….
    6 - aşk umutsuzca beklemek hemde hiç sevmeyecekmiş gibi
    7 - aşk yaşanması gereken en güzel duygu ancak içinde yalan olmadığı sürece ve aşk bir insana verilebilecek en özel değer olarak adlandırıyorum.
    8 - aşk; karşılıklı yaşan bir devrimdir.
    9 - erişilemeyen erişildiği zamanda bitendir
    10 - karşılık yanlış anlaşılma olayıdır çünkü sevdiğimi bende yanlış anladım bunada “aşk” dediler……..
    11 - sevdigi insanı dünyanın en yakışıklısı zannetmesidir seven insan kusurları görmez ayrılınca da ben buna nasıl baktım der benden tavsiye kimseye baglanma
    12 - sevgi insanın birbirine duyduğu güzel bir yaşamdır her insan ömründe aşık olmuştur. aşk ferman tanımaz
    13 - uğrunda ölümü bile göze almaktır
    14 - uğrunda ölümü bile göze almaktır
    15 - “aşk karşındakinin bulunmaz hint kumaşı olduğunu sanmanla zavallı bir kişi olduğunu anlaman arasındaki zamandır”…
    16 - “aşk” insanın içindeki duyguları paylaşabilmeleri için duydukları ihtiyaçtır.
    17 - “aşkın şerhinde (açıklamasında) akıl, çamura batmış eşek gibidir.” mevlana
    18 - “bir ınsanı tanmakla baslar hersey” demis sait faik abasiyanik. sevgılı; gercektende senı tanıdıktan sonra basladı hersey,senı tanıdıktan sonra…
    19 - “ikiden bir gidince bir kaldığı yalan sen gidince ,ben kalır mıyım o zaman..”
    20 - **ask sevene göre güzel sevipte uluşamayana göre sadece acı helede sevdigini başkasıyla görmek daha da acııııııııııııııııııııııııııııııııı***** *
    21 - ……enayiliktir…
    22 - ……uzun bi yolculuk…..
    23 - …ask cok basit ama bir o kadar da karma$ık bir duygudur…
    24 - …aşk… sevdigini elde ettiginde sevgisini yitiren ama elde edemedigin zaman yakıp kavuran bir duygu bir his bir yaşam biçimidir
    25 - …ve ask atesten denizi mumdan kayikla gecmektir.
    26 - ^aşk bir cıkmazdır ama icinde oldugun cıkmazdan cıkmak ıstemedıgın bır cıkmazdır
    27 - << aşk anlatılmaz,yaşanır >>
    28 - 1.deliliktir.çaresi yok 2.karsılık alamıyarsan delirmemek elde değil 3.ölüme çok benzer bazan ölüm getirir(ölümle kardeştirler) 4.karsılıksız aşk
    29 - 10 şişe 70 lik şarap içip ayakta kalmaya çalışmaktır.
    30 - 10 yıl geçmesine rağmen ona tekrar geri dönebilmektir.
    31 - 1001 tane aşk vardır. herkese göre yorum değişir. ben anlayamadım aşkı…
    32 - 3 duyguyu aynı anda yaşatan en güzel olaydır.heyecan,kaybetme korkusu,içimizin alev alev yanması.
    33 - 3 günlük heycandır………arkası boş yani
    34 - 3günlük eğlence bileemedin 5 ama kapılıpda sürünen çok
    35 - a nsızın kalbinizde volkan oluşturan, ş aşırtırkende bir okadar da haz veren k esinlikle tadılması gereken bir duygu fırtınası
    36 - a ş k insanları başka diyarlara sürüklemektir tuba
    37 - a$k bir futbol topuna benzer, sürdükce sürer, tekmeyi yedimmi her$ey biter, a$ik gözü kör olsun…
    38 - a$k duyguların depresmesıdırrr…
    39 - a$k her$eyi payla$maktır
    40 - a$k tanimsiz bir duygudur
    41 - a$k, aci veren hayatin ta kendisidir…
    42 - a$k;ya$amın nedeni, insanın nefesi ve acı çekmenin en güzel yoludur…
    43 - a$kın ne anlama qeldiğini bana 1 ki$i söylesin ölene kadar kölesi olurum onun…
    44 - a, ş, ve k harflerinin biraraya gelmesiyle oluşan sözcük.
    45 - a-acı ş-şaşkınlık k-keder işte aşk budur.çeken bilir kardeşler
    46 - abi aşkı yaşayanlar abi ( onssuzluga alışşamadan kendini yok etmesi )
    47 - abi ya aşk senin bildiğin gibi değil yaaa…
    48 - acabaların hep beyninde dolaşmasıdır, onu hep içinde taşımaktır. sonrada yanında sadece bu aptallıkların kalmasıdır
    49 - acı çekeceğini bildiğin halde vazgeçemediğin bir duygudur.
    50 - acı çekmek ve kendini kandırmaktır

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşkın-100-tanımı
    51 - acı çekmektenbaşkabirşeydegildir
    52 - acı çekmektir, ecelgelmedenbinlarcedefa ölmektirvedekaybetmektir
    53 - acı çekmektir.karşılıksızsevmek
    54 - acı çekmeyeneacı mutluluğuyaşamayanamutluluğu öğretir………..
    55 - acı hasretsevginefretyaniyaşadığınhalde ölmektirrrrr.
    56 - acı vemutluluğuaynı andayaşamaktır..
    57 - acı,mutluluk,gözyaşı vekavuşamamaktır.
    58 - acı,öfke,birzamanlarinanmadığımamaaşıkoluncaanladığımmüthiş acı dolubazentatlı olangerçektendegüzelbirduygu
    59 - acıdırinsanınburnunundireğinisızlatanbirduygudur
    60 - acıdır…dünyanınenguzelacısı…
    61 - acıkıncayemekyemektirmyce
    62 - acılarınengüzeli
    63 - acınınvemutluluğun üç harflikhali
    64- acıyı,kederi,mutlulugu,umuduveherinsanınyaşadıgı,yaşaması gerektigienbüyükacı vemutluluktur
    65 - acıylakederintamnoktasındkibağdıraynı ölümebenzer
    66 - acisekmeyiseviyorsaniza*** olursunuz!!!!!!!
    67 - acivermek
    68 - açıklanması yokturancakyaşanır
    69 - adaletmülküntemeliaskisecennetbahcelerindenbizehediyeedilmisaci-tatliinsanisinirsizsarhosedenbirseytanhalindebirmelektir.
    70 - adamı hastaetmektır…
    71 - adiniaskkoydugumuzseyinneoldugunusimdiyekadarkimsecözememis…
    72 - affetmektirenbuyukhatalari, neolursaolsunsahipcikmaktirsevdigine
    73 - ağlamaktır; şarkılarsöylemektir; küçükbir çocukolupsevdiğinesusamaktır;
    74 - ahbirbilsem
    75 - akıldoludeliliktir!
    76 - akıllı olunaşıkolmayın
    77 - akillinimecnuneden,onubirmumgibieriten,karshiliginialmayincadelirten-nedir?elbetteaskdır.
    78 - aklındanbirsaniyebile çıkmayandırvedevamlı acı veriramaoacıdanmutlulukduymaktırvehepbirumutlayaşamaktır…
    79 - aldıgınnefestir
    80 - alışmak…ve özlemek
    81 - allahtarafındaninsanaverilmiş birnimettir… fakatkarşılıklı olunca………
    82 - allahıngazabıdır
    83 - almadanverebilmekcandangeçipcadakicananı düşünebilmek
    84 - almadığındagereksiz…olduğundaiseendeğerliduygu
    85 - anlamadığımızbirşeyinasıltarifederiz… püf..
    86 - anlamak,anlaşılmakvesadeceyaşanmak ! sevmek,sevilmekvesadecemenfaatsizce ! düşünmek,düşünülmekvesadecesadakatle ! sonsuzakadaryürekteninanmaktır. (( güvenebilmektirashk ))
    87 - anlamı halanbulunamadı yapılanheryorumkişininruhhaliniyansıtıyor.karşılıksızbiraşktaaşkıniğrenç yakıcı birduyguolduğusöylenir.yaniaşkyaşanmışlıklaragöredeğişir.
    88- anlamını bilemediğinyaşadığınduygalaraanlamveremediğinsevgiyoğunluguna >aşk< denir….
    89 - anlamiolamyanseylerhicbirzamantarifedilemez
    90 - anlaşabildiğinbirinibulduktansonraonunlapaylaştığınengüzelduygudur.evleninceherşeydahagüzeloluyor.
    91 - anlatamam, yasamakgerek… saygi, sevgi….
    92- anlatılması mümkünolmayanbişeydesemdogruolurmubilmem.
    93 - anlatılmayacakbirduygudur
    94 - anlatılmayanbirduygudur
    95 - anlatılmazyasanırveulasılması enzorseydırulasanzatendunyalıgını almısdemektırondanmutlusuyokturamaakaybederseonuolumbıleunutturamaz….
    96- anlatılmazyaşanırama çokzorbulunur
    97 - anlatmakimkansızdır.amagenesöylesöylemekgerekdünyayı kaldırmaya çalışmaktır.
    98 - anlatmayakelimeleryetmezyaşanarak öğrenilir
    99 - annenizinensevdiğinizyemeği önünüzegetirdiğindekaşığı yemeğedaldırıpağzınıza ***ürürkensevgilinizinaklınızagelmesi, doymanızvekaşığı yerebırakmanızdır
    100 - aptallıkkarsındakininsenınleoynaması(akılı olun)

Aşkın-100-tanımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 100 dilde AŞK

100 dilde AŞK

Eğer uzun süreli bir ilişkiniz varsa yeteri kadar sıfat kullanmışınızdır; Sevgilim, Aşkım, Aşk,Birtanem, Prensesim, Minik gibi . Farklı dillerde sevginizi haykırmak isterseniz, 100 dlde seni seviyorum diyebilirsiniz. Almanca Seni Seviyorum: Ich liebe dich Alsakça Seni Seviyorum: Ich hoan dich gear Amharikçe Seni Seviyorum: Afekrishalehou Apaçice Seni Seviyorum: Shetne she-n zho-n Arapça...
  2. ünlülerden aşkın tanımı

ünlülerden aşkın tanımı

Aristo: "Sevmek aci çekmektir, sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yanliz sevilmenin hiçbir zevki yoktur" Augustinus: "Sevgi ruhun güzelligidir." Franz Xaver Von Baader: "Özgürlük ask degildir, yalniz askin kapisidir." François Bacon: "Büyük insanlarda, liyakat sahibi olanlarin kendilerini budalaca aska kaptirdiklari görülmez. Büyük ruhlar ve büyük isler...
  3. Tan - Aşkım Aşkım

Tan - Aşkım Aşkım

Ayni mehtaba bakip Ayni yildizi sende izliyormusun Ayni filmi seyredip Ayni sahnede sende agliyormusun Ayi kitabi okuyup Ayni satiri sende ciziyormusun Affina siginip bir cahillik edip Sana sesleniyorum Her gece dua edip hayallere dalip Seninle yasiyorum Simdi zamani geldi sana haykiriyorum Uyuyormusun duyuyormusun Askim Askim Bu gece kendime sastim Gururum kapali bir duvardi Bu...
  4. Tan - Aşkım

Tan - Aşkım

Aynı mehtaba bakıp Aynı yıldızı sen de izliyor musun? Aynı filmi seyredip Aynı sahnede sen de ağlıyor musun? Aynı kitabı okuyup Aynı satırı sen de çiziyor musun? Affına sığınıp Bi cahillik edip Sana sesleniyorum Her gece dua edip hayallere dalıp Seninle yaşıyorum Şimdi zamanı geldi sana haykırıyorum uyuyor musun? , duyuyor musun? Aşkım Aşkım Bu gece kendime şaştım Gururum kapalı bir...
  5. işte aşkın tanımı...:)

işte aşkın tanımı...:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş