gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - Ay İnanmıyorum

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi - Ay İnanmıyorum bir volkan kopuyor yine bedenimde

anlamsız sızılar içimde

saklarım sevdamı gücüm yetmese bile

yangınımın içinde

bir hasret büyüyor yine yüreğimde

sebepsiz heceler dilimde

tutardım sevdamı kalbim ağlasa bile

gözyaşımın içinde

ay inanmıyorum ay inanmıyorum

aşka çıldırdım dönendim durdum

yandım kavruldum

deli sevdaymış yolu bilmezmiş

zora gelmezmiş ay inanmıyorum

sevmişim boşuna bakmadan yaşına

darısı başına

ay inanmıyorum

Aşkın Nur Yengi - Ay İnanmıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Susma

Aşkın Nur Yengi - Susma

Aşkın Nur Yengi - Susma anladım gidiyorsun daha öncekiler gibi hiç olmazsa son bir defa öp bu kadar zor mu seni sevdim bir zamanlar demek öyle zor ki yeniden sevmek yalnızlık eski bir ezber ayrılık alışkanlık sensizlik bana dost bana eş bu kadar mağrur olma inan sen olmasan bile hayat devam eder, doğar güneş susma veda ederken biraz gul, bir şey söyle giderken gitme, hemen...
  2. Aşkın Nur Yengi - Sevgilim

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim şen benim yorgun vazgeçmiş öyle bir zamanıma rastladın sevgilim yoksa ben seni bir bilsen nasıl severdim sen benim korkak güvensiz yarı masum hatta hesaplı öyle bir anıma rastladın kı hiç bilemezsin seni ne çok severdim ah sevgilim, sevgilim, ah sevgilim ne olur beni düşün arada sırada an ne olur beni göğsünde tüt dokunmadan
  3. Aşkın Nur Yengi - Nazlanma

Aşkın Nur Yengi - Nazlanma

Aşkın Nur Yengi - Nazlanma yine aylar var, geceler sensiz gözüm yollarda, ben çaresiz sensiz ahâ��larda, ah günahlarda sevgiye hasret, feryatlarda hadi gel yapma ne olur bu ne hırs söyle ne gurur ayrılık seni de vurur beni de vurur hadi gel gel gel ne olursun gel hadi nazlanma hayat çok kısa hadi gel gel gel bu hasret yeter hadi nazlanma sonra bu aşk biter
  4. Aşkın Nur Yengi - İmkansızım

Aşkın Nur Yengi - İmkansızım

Aşkın Nur Yengi - İmkansızım biliyordum imkansızdı sana yetmek mümkün değil denedim şansımı sınırların yoktu senin eline değdiğim, dokunup sevdiğim sadece resmindi sen değildin sana yetmek mümkün değil ben şansımı denedim sınırların yoktu senin, kanatlarım yoktu benim imkansızım sana emanet ümitlerim sen ne olur üzülme benim için ben dururum ayakta yine biraz keder...
  5. Aşkın Nur Yengi - Yazık

Aşkın Nur Yengi - Yazık

Yazık şu geçen zaman yazık Yalanmıydı biz mi aldandık Yazık gençliğimize yazık Nasıl böyle iken yıprandık Böyle mi sona erecekti Böyle parça parça mı olacaktı Bu kadar yalanmı yaşandı her şey Hem sana hem bana yazık Ne olursun yalan de Bu bir rüya sadece Ne olursun konuşma Sana ihtiyacım var dinle İkimize de yazık, gençliğimize yazık Bu kadar yalanmı yaşandı her şey söyle

Sayfayı Paylaş