gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

aşkınızla birlikte giyin tişörtler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

tish-0 2010 aşıklara özel t-shirtleri melişler.Aşkınızla beraber giyebileceğiniz tişörtler şirin ve aşık olmak işte bu melişler.:):) [​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Benim aşkım giymez ama çok hoşlar :)

4. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok tatlılar:)

5. öznuur

öznuur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tencere yuvarlanmış :) kapakım yok

aşkınızla birlikte giyin tişörtler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tişörtler

Tişörtler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yazın en çok kullanılan giyimi tişört modelleri..

Yazın en çok kullanılan giyimi tişört modelleri..

uzun tişört modelleri İşte yazın en çok kullanılan giyimi gündelik hayatımızda jeans üzerine giydiğimiz tişört modelleri umarım beğenirsiniz:)
  3. Giyime dikkat...

Giyime dikkat...

giyimle ilgili makaleler Sadece ailenin küçüklerine yapılan bayramlık alışverişi dahi bütçeleri sarsabiliyor. Yalnız giyimle ilgili püf noktalarının bilinmesi halinde kaliteyi ucuza almak da mümkün. Hatta bilinçli bir tüketici cebini sarsmadan aradığı kaliteyi pazarlarda bile bulabilir. Son yıllarda hızla artış gösteren, geniş bir ürün yelpazesine sahip pazarlarda bugün ihraç fazlası ünlü...
  4. Birlikte....

Birlikte....

Ekledigim siir 3 - 4 yüzyildan kalma bir siir. 19 yüzyilda ingiliz arkeologlar tarafinda bir mezar tasinin üzerinde kazilmis halde bulunmustur.... Birlikte geçen günleri özlüyorum Hele sabah çıkıp gidişimizi Seninle dağlara çıkar dolaşırdık Birlikte söylerdik şarkılarımız Ben o dağların ruhundan öğrenmiştim Ta yürekten candan söylemeyi Hem dağlarda hem kırlarda hem sahralarda Ey...
  5. Birlikte Uyumak Aşkın Ömrünü Uzatıyor Bayanlar....

Birlikte Uyumak Aşkın Ömrünü Uzatıyor Bayanlar....

Birlikte Uyumanın Faydaları Birlikte Uyumak Evlilik deyince herşeyi paylaşmak gibi yatağıda bi yerde paylaşmak giriyor işin içine...Ama yarısı senin yarısı benim şeklinde değil tabi :D:D Mutlu bir evlilikte benim bildiğim ve büyüklerimden öğrendiğim Yatağa eşinle birlikte girmek ve de asla hiçbir şekilde yatağa küs girmemektir....Bu altın kuraldır büyüklerimden öğrendiğim...İşte mutluluğun...

Sayfayı Paylaş