gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Aslı Egemen Kökçe Kimdir? Aslı Egemen Kökçe Hayatı?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Aslı Egemen Kökçe Kimdir Aslı Egemen Kökçe Hayatı Aslı Egemen Kökçe Biyografisi

Ben Aslı Egemen Kökçeyi Turnike Adlı Yarışma programında tanımıştım....Yenilerde de Adım Adım adlı albümü çıkardı..Adım Adım Albümünün Anca Gidersin şarkısının sözleri....Şimdi Aslı Egemen Kökçe merak edenler buyursunlar....

Gerçek ismi : Aslı Egemen Kökçe
    Doğum tarihi : 23.04.1977
    Doğum yeri : Almanya
    Eğitimi : Lise

Oynadığı Diziler :

2005 - Çat Kapı

2005 - Saklambaç

2003 - Toprağa Kan Düştü

2003 - Hırçın Menekşe

Almanya'da doğdu. 1984'te ailesi ile beraber Türkiye'ye temelli dönüş yaptı. İlk, orta ve lise eğitimine İstanbul'da devam etti. Yaşar Alptekin'le tanışarak mankenlik eğitimi aldıktan sonra podyumlarda manken olarak görev aldı. Levent Köksal Dans Grubu'nda çeşitli sanatçıların kliplerinde rol alarak dansçı olarak çalıştı (Hakan Peker, Zeynep Akın, Serdar Ortaç ). 1998'de QC Girls Dans Yarışması'nda modern dans bölümünde Türkiye ikincisi oldu. Kanal 6'da yarışma programında hostesliğin ardından bir sene dans kareograflığı yaptı.

Aslı Egemen Kökçe Kimdir? Aslı Egemen Kökçe Hayatı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Egemen Seyahat

Egemen Seyahat

egemen seyahat uşak egemen seyahat Firma: Egemen Seyahat Firma Gerçek Adı: Egemen Seyahat Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Mehmet Ergen Genel Müdür: Bayram Karayel Merkez Adresi: Kemal Öz Mah. Yeni Garaj içi No:27 Uşak İletişim Bilgileri Tel 1: 444 00 64 Tel 2: (276) 215 25 60 Faks: (276) 227 44 28 Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: Bayram Karayel Peron No: 17 Tel 1:...
  2. Aslı Enver kimdir

Aslı Enver kimdir

aslı enver asli enver aslı aslı enver kimdir, hayatı, kısaca hayatı, dizileri, filmleri, hakkında bilgiler, haberler, resimleri "Hayat Bilgisi" adlı geçnlik dizisinden tanıdığımız Aslı Enver hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Aslı Enver (d. 10 Mayıs 1984 İngiltere) Türk oyuncu. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun olan Önver Haliç Üniversitesi'nin...
  3. Aslı Egemen Kökçe Adım Adım Albümünden Anca Gidersin Şarkı Sözü

Aslı Egemen Kökçe Adım Adım Albümünden Anca Gidersin Şarkı Sözü

Aslı Egemen Kökçe Anca Gidersin Şarkı Sözü Aslı Egemen Kökçe Adım Adım Albümü Aslı Egemen Kökçenin 2010 da klibini çektiği Adım Adım albümünün Anca Gidersin Şarkı Sözlerini sizlerle paylaşıyorum..Aslı Egemen Kökçe yi merak edenler buradan bilgilerine ulaşabilir... Aslı Kökçe 2010 Adım Adım Albümü Anca gidersin Şarkı Sözleri Herşey gezip tozmak değil ki Arada sırada aşk gerekli Bu...
  4. Aslı Egemen Kökçe Resimleri.....Meleklerim İçin...

Aslı Egemen Kökçe Resimleri.....Meleklerim İçin...

Aslı Egemen Kökçe Resimleri Aslı Egemen Kökçe Fotoları Aslı Egemen Kökçe sevenler buraya İşte en güzel resimleriyle Aslı Egemen Kökçe....Aslı Egemen Kökçeyi merak edenler ise buradan bilgilerine ulaşabilirler...
  5. Aslı Hünel Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Aslı Hünel Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu, Aslı Hünel Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk Sanat Müziği'nin güzel sesli yorumcularından biri olan Aslı Hünel'in hayatı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Aslı Hünel 1980 yılında Bağdat ilinde dünyaya geldi. Aslı Hünel Saruhan Hünel’in kardeşidir. Aslı Hünel güzelliği Arap olan annesine ve Selanik göçmeni olan babasına borçludur. Aslı...

Sayfayı Paylaş