gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aslı Zen'in Seslendirdiği Çamur Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Aslızen Çamur Sözleri Aslızen Çamur Şarkı Sözü

Sevgili melekler, az önce yeni albümü Işık 'tan İki Yaka şarkısının sözleri ile sizlerle birlikte olduğumuz Aslızen Çamur Şarkı Sözü bu sayfamızda sizlere...

Zaman nasıl da su gibi akıyor

Hava soğudu bak yağmur yağıyor

Toprak suyla buluştu mis kokuyor

Ufak ufak aşkın kokusu geliyor

Sırılsıklam olmuşum umrumda değil

Çamurla oynamak bana iyi gelir

Unutuyorum böyle derdi kederi

Halimi görenler diyordur deli

Kurumuş solmuş çiçek gibi

Gözlerine hasretim

Bırak hadi işleri

Çek bütün fişleri

Boşverip herşeyi çıkıp gel artık

Şemsiye açmadan yağmurdan kaçmadan

Islanarak gel çok özledim seni

Aslı Zen'in Seslendirdiği Çamur Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri

Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri

Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözü Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Yerli Şarkı Sözleri kjonumuzda bu kez Gökçe Ne Yapardım şarkı sözü ile karşınızdayız :) Ne Yapardım Kendi başına buyruk herkes peşimde kuyruk Parmağımın ucuna doladığım herkesin ahını almışım ki Bana bakışına kul köle her cümlen ezberimde Yediğini içtiğini bilmesem ne yapardım bilmem Ne yapardım bilmem seni...
  2. Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın Kasma şarkı sözleri Yalın Kasma şarkısı sözü Sevgili melekler, bu konumuzda sevilen başarılı sanatçılarımızdan Yalın 'ın seslendirdiği Yalın Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Kuş uçuşu buradan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte...
  3. Aslı Zen'den İnsan Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Aslı Zen'den İnsan Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Aslızen İnsan Şarkı Sözleri Aslızen İnsan Şarkısı Sevgili melekler, yeni albümü Işık ile müzik marketlerde ki yerini alan Aslızen İnsan Şarkı Sözleri ile bu sayfamızda sizlerleyiz... Bazen şaşırtır insanı başına gelenler İleri gidemezsin duvar olur engeller Tam ışığı görmüşken üstüne gece çöker Başını öne eğme Küsüp boynunu bükme Aydınlık pek yakında Devran döner mi böyle...
  4. Aslı Zen'den İki Yaka Şarkısının Sözleri Buyrun

Aslı Zen'den İki Yaka Şarkısının Sözleri Buyrun

Aslızen İki Yaka Sözleri Aslızen İki Yaka Şarkı Sözleri Az önce İnsan şarkısının sözlerini konu olarak açtığımız Aslızen İki Yaka Şarkı Sözleri ile bu sayfamızda sizlerleyiz sevgili melekler .... Kalbime sığmayan aşkım nerede Bedenime sığmayan ruhum sende Bitsin artık bu hikaye Geri ver herşeyimi gidiyorum Aradım taradım her yere baktım Yastığı yorganı fırlatıp attım Yine de...
  5. Atilla Taş'ın Seslendirdiği Yamyam Stayla Şarkısının Sözleri

Atilla Taş'ın Seslendirdiği Yamyam Stayla Şarkısının Sözleri

Bu konu; atilla taş yamyam stayla şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Bay Ham Çökelek yepyeni şarkısıyla sizlerle :D:D Atilla Taş yine yapmış yapacağını ve şu sıralar dünyayı kasıp kavuran Koreli şarkıcı Park Jae-Sang 'in Gangnam Style şarkısına Türkçe sözler yazarak şarkı yapmış. Şarkıyı merak ediyorsanız portalımızda bulunan burada ki konudan videosunu...

Sayfayı Paylaş