gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Aspirin Maskesi İle Aknelere Son!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aspirin maskesi, akneler için maske, akneler için aspirin maskesi

Sevgili melekler, cilt bakımına önem veren bayanların ilgiyle okuyacakları bazı bilgiler vereceğiz sizlere. Cildin yağ ve aknelerden arınmasını sağlayan, hatta aknelerin bıraktığı izleri dahi yok eden aspirin maskesini ve kullanımı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere. Sonuçta aspirin eczanede bulundurulan bir ilaçtır ve tedavi amaçlı kullanılır; peki cilt için kullanılması doğru mudur? İşte bu sorunun cevabı...

aspirin-maskesi.jpg

Aspirin Maskesi İle Aknelere Son! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aspirin maskesi

Aspirin maskesi

aspırın maskesı . Aspirin maskesi evde hazirlayabileceginiz-oldukca etkili ve deneyenlerin ciltlerinde ki degisikligi hemen farkettikleri bir bakim kuru. Cilt uzmani olmadigim icin benim aktaracaklarim internette buldugum bilgilerden ibaret-eger daha detayli bilgi ariyorsaniz yazinin sonunda verdigim linkleri inceleyebilirsiniz. {Aspirin'e alerjiniz varsa bu maskeyi kesinlikle...
  2. Güzelliğinize güzellik katacak aspirin maskesi

Güzelliğinize güzellik katacak aspirin maskesi

aspirin maskesi aspirinle cilt bakımı aspirin maskesi nasıl yapılır aspirinli maske bal Aspirini sadece bir ilaç olarak düşünebilirsiniz arkadaşlar genelde ağrı kesici gerektiği durumlarda hemen aspirin almaya yöneliriz peki sizce aspirin sadece bir ilaçmı değil tabi:) Bakın aspirin daha başka nelere faydalıymış özellikle güzelliğimize ne gibi yarar sağlıyormuş:tik: Aspirin maskesi...
  3. Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son

Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son

aspirin ve bal maskesi sivilcelere aspirin aspirinle sivilce tedavisi sivilceye sivilce Balın bir çok güzllik yönünden maskesini duymuştum.Ama aspirinle karıştırıp sivilceleri yok ettiğini ilkkez duydum:)Denemek isteyen olur belki diye paylaşmak istedim:)Deneyen varmı bilmiyorum ama Aspirine alerjiniz varsa kesinlikle denemeyin. İşte gerekli malzemeler *4 Aspirin, *1 çay kaşığı bal, *çay...
  4. Aspirin maskesi İle Cilt Lekelerine Son!

Aspirin maskesi İle Cilt Lekelerine Son!

aspirin maskesi, aspirin maskesinin faydaları, aspirin maskesinin yararları Sevgili melekler, cildimizin ışıl ışıl ve sağlıklı görünmesi tamamen bize bağlıdır. Yediğimiz içtiğimizden, dıştan yaptığımız bakıma, temizliğe kadar pek çok yönden ele almamız gereken cilt bakımında kullanabileceğimiz gayet basit, doğal ve etkili maskelerden biri aspirin maskesidir. Cildi yağdan ve akneden...
  5. Aspirin maskesi nasıl yapılır?

Aspirin maskesi nasıl yapılır?

Bazılarımız için sivilce büyük bir sorun ve sadece ergenlik döneminde değil cilt tipi uygunsa hayat boyu sivilcelerle uğraşmak zorunda kalıyoruz. Sivilcenin yarattığı tek sorun çıktığında yarattığı kötü görünüm değil. Geçtikten sonra iz kalacak mı, leke oluşturacak mı, ciltte çukurlar oluşturacak mı gibi pek sorunu da beraberinde getiriyor. Bu sorunlardan korunabilmek için en iyi yöntem...

Sayfayı Paylaş