gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

aspirin verdim

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

evet itiraf ediyorum.bizim kümesimiz vardı.küçük yavru bir civcivin ayağı kırılmıştı bende iyileşir diye aspirin verdim hayvana.aradan bir gün geçti .sabah baktım civciv ölmüştü.gerçekten kötü niyetim yoktu.

2. madgirl

madgirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bebek aspirini verseydin birşey olmazdı :)

3. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ay garibim yav :D üzülsemmi gülsemmi blemedm ama şu anda baya bi gülüyorum bu olaya :D

4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    normaldede zaten böyle bir durumda aspirin verilebilir acısını hafifletmek amaçlı bizde çok tavuk vs hayvan besledik annem yaralandımı yada hasta gördümü haycvanları ağrı kesici verir ama aspirin en iyisi.o yavrunun eceli gelmiş senle alakası yok

aspirin verdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aspirin intoleransi

aspirin intoleransi

Asetil salisilik asit ya da herkesin bildiği adıyla Aspirin, sık kullanılan ve reçetesiz satılan, ağrı kesici ve ateş düşürücü bir ilaçtır. HER İLAÇTA OLDUĞU GİBİ Aspirin de bazı hastalarda allerjiye neden olabilir. Aspirin allerjisi, astım ve kronik ürtiker gibi hastalığı olanlara aspirin (asetil salisilik asit) kullanmaması öğütlenmektedir. Ancak asetil salisilik asit içeren tek ilaç Aspirin...
  2. Aspirinde bilinmeyenler

Aspirinde bilinmeyenler

- Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Kardiyoloji Kliniği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Temizhan, kalp hastalığı olup aspirin kullanan her 4 kişiden birisinde aspirine direnci olduğunun ortaya çıktığını belirtti. Antalya'da düzenlenen 5. Metabolik Sendrom Sempozyumu'na katılan Doç. Dr. Ahmet Temizhan, bir dönem abartıldığı düşünülse de aspirinin kalp krizini azaltmadaki etkisine dikkati...
  3. Aspirin maskesi

Aspirin maskesi

aspırın maskesı . Aspirin maskesi evde hazirlayabileceginiz-oldukca etkili ve deneyenlerin ciltlerinde ki degisikligi hemen farkettikleri bir bakim kuru. Cilt uzmani olmadigim icin benim aktaracaklarim internette buldugum bilgilerden ibaret-eger daha detayli bilgi ariyorsaniz yazinin sonunda verdigim linkleri inceleyebilirsiniz. {Aspirin'e alerjiniz varsa bu maskeyi kesinlikle...
  4. Aspirin kurabiye

Aspirin kurabiye

aspirin kurabiye Adını şeklinden ve boyutlarından alan süper bi tarif.Şahsen denedim ve çok beğendim :) Malzemeler: 1 paket yumuşak margarin 2 paket vanilya 1 çay bardağı pudra şekeri 1 su bardağı un 2 su bardağı mısır nişastası Üzerine bolca pudra şekeri Tüm malzeme güzelce yoğrulur. Hamuru toparlamak için gerekirse elimizi nişastaya batırabiliriz. Hamurlardan küçük toplar yapıp üzerine...
  5. Aspirinin İCadı

Aspirinin İCadı

aspirin, nedir, nasıl yapılır, neye iyi gelir, faydaları, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Aspirin, keşfedildiği günden bu yana tıp dünyasında şaşkınlık yaratıyor. Her geçen gün yeni bir hastalığa iyi geldiği belirlenen 108 yıllık Aspirin’in gerçek öyküsü daha eski: Aspirin, tam 3 bin 500 yıl önceye kadar gidiyor. Tıp tarihçileri 1897 yılını Aspirin’in doğum...

Sayfayı Paylaş