gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ata Demirer resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ata Demirer Fotoları Ata Demirer Fotoğrafı

Merhaba SEvgili Melek'ler, az önce sizlere Ata Demirer'in hayatıyla ilgili merak edielnler için Biyografi bilgielrini paylaştık. Şimdi ise sizlere ünlü komedyenin resimlerini yani Ata Demirer fotolarını aktarıyoruz.

Ata Demirer resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata Demirer - Çaycı Remzi

Ata Demirer - Çaycı Remzi

Ata Demirer - Çaycı Remzi Oh Remzi sexy sweety Çaycı Remziiiiii Mekanımız 120 katlı bir işhanı Yani inşaatta da çalıştım ordan biliyorum Remzi aşağı Remzi yukarı Remzi oraya Remzi buraya Asansör kapanır Remzi yürü Yürü baba yürü baba Kahve alın gelin çay alın gelin onu alın gelin Canımı alın gidin ya kurtulayım ya Çay içmeye hazır mıyız ? Çaycı Remziiii Çay... çay... 23 numarada avukat Nur...
  2. Ata Demirer Evleniyor mu

Ata Demirer Evleniyor mu

ata demirer evleniyor mu ata demirer evlendimi evlendi Seyrettiniz mi bilmiyorum arkadaşlarım, hani şu Eyvah Eyvah 2 filmini... Keyifle izlemiştim şıkır şıkır yağan yağmurdan da kaçmak için bahane olmuştu açıkçası... Herneyse konumuz Özge Borak ve Ata Demirer'in aşkı arkadaşlarım. Genelde bu tür filmlerden hemen sonrasında, hatta akabinde ve detayında, başrol oynayanlar için "...
  3. Ata Demirer Nişanlandı

Ata Demirer Nişanlandı

Ata Demirer ve Özge Borak Evleniyor Avrupa Yakası Dizisinde komik karakteri ile milyonlarca kişinin beğenisini toplamıştı Ata Demirer(çok sempatik ve çok komik :D ) son filmi ile de adından söz ettiren Ata Demirer filmdeki rol arkadaşı Özge Borak ile birliktelerdi.Şimdilerde ise genç çift nişanlandığı konuşuluyor. Ata Demirer ile Özge Borak dün akşam aile arasında yapılan törenle...
  4. Ata Demirerin babası evleniyor

Ata Demirerin babası evleniyor

ata demirerin babası evleniyor ata demirer babası evleniyor fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ünlü komedyen Ata Demirer Özge Borak ile bahar da dünya evine girmeyi planlıyor. Ata Demirerin babası da o aylarda evlenmeye karar verdi Melek'lerim. Evet Ata Demirer babası ile hemen hemen aynı tarihlerde evleniyor :) Ata Demirer ve Özge Borak çiftine ve Ata Demirerin babası Orhan Demirer bir...

Sayfayı Paylaş