gebe
  1. evrekagamze

evrekagamze Forum Okuru

atatürk e saygı duruşunda

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında evrekagamze tarafından paylaşıldı.

Atatürke bir dk lık saygı duruşu için tüm okulca sıkış tıkış spor salonunda toplanmıştık. Çünkü dışarıda yağmur yağıyordu. Salon da tavanı düşük ve boş olduğundan sağolsun :) hep yankı yapan salondu... Tam 1 dk lık saygı duruşu denildi benim aklıma akşamki fener maçında futbolcunun topa vurayım derken kramponunu on metre havaya uçuruşu gelmesin mi :D:hhh::D Allah ım sık dişi sık dişi bitmiyo bir dk....:D ben bi koyverdim patlattım mı kahkahayı :hhh: sesssssiiiiz ve on kamyon adam dolu salonda, üstelik yankı yapıyo :D Ama kendime hakim olamıyorum. Asla gülmek istemiyorum ama şeytan işte tutamıyorum kendimi:D O bir dk bitene kadar güldüm. İşin bir de kötü yanı en n sıradayım hocalar karşımda ... ses de çıkaramıyorlar :D:hhh: kıpırdayamıyorlar da:hhh: :D sonuçta saygı duruşu :D Ama bir dk tabi ki bitti ve ben tabiki azarı işittim :D :hhh:

2. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
atatürk e saygı duruşunda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aziz Nesin in Atatürk e hitabı..

Aziz Nesin in Atatürk e hitabı..

Aziz Nesin'in Atatürk'e Hitabı Atam, hala yasıyorsak: edepsizlik sayesinde! Altı oku soruyorsan, politika dehlizinde! Hele partin senden sonra, devrimlerin tavizinde! Vasfedeyim halimizi, kalemime ver izin de! Yobazlarla gericiler, onlar bizden daha zinde! 'Atam, Atam...' derler ama, bir adınız var sizin de... Halkçılıkla devletçilik: anlatamam, çok hazin de... Çoktan beri sahteciler, agır...
  2. ATATÜRK ' e göre..

ATATÜRK ' e göre..

KİTAP OKUMAK “Bir gün Atatürk, tarihle ilgili bir kitap okuyordu. Öylesine dalmıştı ki, çevresini görecek hali yoktu. Bir sürü yurt sorunu dururken devlet başkanının kendini kitaba vermesi Vasıf Çınar’ın biraz canını sıkmış olacak ki Atatürk’e şöyle dediğini duydum : “- Paşam,tarihle uğraşıp kafanı yorma. 19 Mayısta kitap okuyarak mı Samsun’a çıktın?” Atatürk, Vasıf Çınar’ın bu içten...
  3. Atatürk!e Verilen İlginç Hediye

Atatürk!e Verilen İlginç Hediye

atatürk hediyelik atatürke verilen seccade atatürke hediye edilen seccade atatürklü hediyeler atatürk hediyelikleri
  4. Atatürk`e Atılan İftiralara Cevaplar

Atatürk`e Atılan İftiralara Cevaplar

"Benim hayatta yegane fahrim (onurum), servetim, Türklük’ten başka bir şey değildir." (1) diyen Mustafa Kemal’i gözden düşürmek için örümcek kafalı ve ruh hastası denilebilecek kişilerin saldırdıkları başlıca değerlerden birinin Atatürk’ün soyu olduğu bir geçektir. Bu noktada iftiracılar kendi aralarında bir türlü hemfikir olamamışlardır. Atatürk’ün “Yahudi dönmesi (Sebatay)...
  5. Atatürk' e yapılırmı bu .

Atatürk' e yapılırmı bu .

Adamların yaptıgı şeye bakın ya Resmi ne hale getirmişler.. Pazar ekinde Türk düşmanlığı Yunan Elefterotipia gazetesi pazar ekinde Atatürk'ün fotomontajla yırtılmış, uzun sakal eklenmiş bir fotoğrafını kullandı Yunanistan'da yayınlanan Elefterotipia gazetesi dün 116 sayfalık Pazar ekinde Atatürk’ün fotomontajla yırtılmış, uzun sakal eklenmiş bir fotoğraf kullanarak, “Ulusun asırlardır...

Sayfayı Paylaş