gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Atatürk Temalı Dekorasyon Ürünleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Atatürk Tabloları Atatürk saatleri

Bildiğiniz gibi meleklerim bu gün 19 Mayıs Atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramı. Tüm meleklerimin bayramını kutluyorum. Her yer kıpkırmızı burda, şanlı Türk bayrağı dalgalanıyor balkonlarda. Atatürk fotoğrafları asılmış her yere. Bugünün anlam ve önemine uygun olarak Atatürk temalı dekorasyon ürünlerini tantacağım meleklerim. Satın almak isterseniz, bu ürünlerin satışı Evimister sitesinde yapılmakta.

sahile uzan bunu beğendi.
  2. sahile uzan

sahile uzan Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.582
    Ödül Puanları:
    113
    çok hoş evet ya insanın tüyleri ürperiyor öyle benimsemiş içimizdeki
    okul zamanımızda kol saatlerimiz tişörtlerimiz

tesadüf bunu beğendi.
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    biliyor musun sahilim o zamanları çok özlüyorum

Atatürk Temalı Dekorasyon Ürünleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ymurtalardan dekorasyon ürünleri yapalım:)

ymurtalardan dekorasyon ürünleri yapalım:)

yumurta boyama Desenli yumurta Küçükken çoğumuz rafadan yumurtanın kabuğunu atnmyıp, boyamışızdır. Ay o yumurta kabuklarına neler yapardım ben. Benli suratlar, kızgın suratlar, kalpler, altın yumurtalar.. İşim bitincede atardım sanat eserlerimi:) Ama bakın atmaya kıyamayanlar yumurtadan dekorasyon objeleri yapmışlar :)
  2. çiçek temalı banyo dekorasyonu

çiçek temalı banyo dekorasyonu

Banyıo dekorasyon örnekleri Çiçekli banyo dekorasyonu Banyo dekorasyonu yaparken her zaman banyo fayans döşeme modelleri kullanmak durumunda değiliz. Bazen çiçekli banyo dekorasyonu örneği gibi duvar boyası üzerine boyama da tercih edebiliriz.
  3. Kuru kafa dekorasyon ürünleri

Kuru kafa dekorasyon ürünleri

Kuru kafa kullanımı Farklı dekorasyon objeleri Dekorasyonda kuru kafa kullanımı bizim kültürümüze çok uzak olsada yinede farkılığı sevenler için ilginç bir dekorasyon örneği oluşturabilir. Yemek masası üzerine konulan bu obje mekana gizemli bir hava katmış.
  4. Atatürk Temalı Facebook Kapak Resimleri 2014

Atatürk Temalı Facebook Kapak Resimleri 2014

Atatürk kapak resimleri, Facebook Atatürk kapak fotoğrafları, Atatürk ve bayrak kapak resimleri Sosyal paylaşım ağı facebook da zaman tünelinizin kapak bölümün de paylaşmak için Atatürk temalı kapak resimleri arayanlar için sizler için seçtiğimiz en güzel Atatürk kapak resimlerini paylaşıyoruz.
  5. Banyo dekorasyon ürünleri

Banyo dekorasyon ürünleri

en şık banyo dekorasyonürünleri,en güzel banyo dekorasyon aksesuarları,en şık banyo ürünleri,banyo dekorasyon ürünleri Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için sıcak bir banyoda duş almaktan daha iyisi olamaz, değil mi? Aslında var: banyo setleri ile güzelleştirilmiş sıcak banyoda duş almak! Banyo setleri, birbirinden farklı renk ve model seçenekleriyle beğenilerinize sunulmaktadır. Cam,...

Sayfayı Paylaş