AtEş ÖLÇme YÖNtEmİ ile HAMİLE kalma

gunaydin arkadaslar,nasilsiniz?
bebeyim tutunamadi,onu cok erken kaybettim.vucut isimi takib ediyordum,her sey guzeldi,37.3-te sabitlemisti atesim,drum test yapma demisti,ama atesimin yuksek olmasi 99%hamileliyin belirtisiymis.ben de ne yalan soyliyim havalara girmistim o kadar mutluydum ki, ve.......... dun sabah uyandigimda atesimi olcdum 36.8-e dusmus,yataktan bi firlayisim vardi,bi de baktim kirmizilar gelmis,bebeyi dusurdum ,hic boyle adet olmamistim,o kadar agridim ki,dayanamadim bi sabah bi ogle agrikesici kullandim,hala agrim tam kesmedi,akintim hic bu kadar cok olmamisti.dun o kadar agladim ki,dunyam yikildi,cok aci ya,dogru durust sevinemeden onu kaybettim,neden boyle oldu hic bilmiyorum.esim de cok kotu oldu beni boyle gorunce,teselli edip durdu.3 yil sora ilk kez hamile kaldim,o da.................duygularim karmakarisik,ne dusunceyimi bilmiyorum,yine sil bastan.offffffff.RABBIM yardimcimiz olsun,insallah atlatirim yakinda.ALLAH hic kimseye evlat acisi yasatmasin.insallah bu ay sizden guzel haberler duyariz kizlar.<!-- google_ad_section_end -->

canım çoook geçmiş olsun....
ama en azından hamile kalabildiğini öğrendin bebce buda çok büyük bir umut....
inan bundan sonra kendine daha çok dikkat edersin...
eminim canım bundan sonra herşey çok daha güzel olacak.....
unutma hamile kalabildin canım.....

galiba öyle olmuş kuşum ama ölçmeye devam ediyorum eğer düşme olmazsa kesin 11.gün çatlamış ayrıca o günden beri ne sabah kalktığımda nede gün içerisinde düşme oluyor bakalım hayırlısı çalışmalar tam gaz sürüyor bacım hheehheee
dr bakmadı yumoşlarıma bende demedim kontrol edermisiniz diye keşke deseydim neyse hayırlısı artık
senin ateşte maşallah gayet güzel ilerliyor inşallah bu ay gelir meleğin

izgilim canım değerlerinin güzel çıkmasına sevindim...
bencede senin yumuşlar 11. gün çatlamış.....
hadi hayırlısı.....:))))

berracımmmmm merhaba canımmmm
demek seni burada bulacakmışım :) nasılsın tatlım
cnm evt diğer topiğe giremiyorum vaktim olmuyo çok buraya ateşimi yazıp çıkıyorum hemen ama aklımdasın arkadaşım siz bnm için özelsiniz dua bekliyorum cnm benide unutma nolur.sende bebişinle hep sağlıklı ol inşşallah cnm grşz yine
galiba öyle olmuş kuşum ama ölçmeye devam ediyorum eğer düşme olmazsa kesin 11.gün çatlamış ayrıca o günden beri ne sabah kalktığımda nede gün içerisinde düşme oluyor bakalım hayırlısı çalışmalar tam gaz sürüyor bacım hheehheee
dr bakmadı yumoşlarıma bende demedim kontrol edermisiniz diye keşke deseydim neyse hayırlısı artık
senin ateşte maşallah gayet güzel ilerliyor inşallah bu ay gelir meleğin
evt cnm maaşallah ateşin kesin sölüyo yumurtlama olmuş diee:pasi:
inşallah benmde böyle bariz bi şekilde görülür çatlama olayı bide ben doktooda gidicem ya ateşlede desteklemiş olurum inş çatlama olayını hayırlısı çalışmalara devam bnm daha başlamadı ama 13.günümde başlıcam doktoroda 14.gün gidicem inşş herşey gönlümüzdeki gibi olur hayırlısyla cnm

canım çoook geçmiş olsun....
ama en azından hamile kalabildiğini öğrendin bebce buda çok büyük bir umut....
inan bundan sonra kendine daha çok dikkat edersin...
eminim canım bundan sonra herşey çok daha güzel olacak.....
unutma hamile kalabildin canım.....
insallah canim,evet biz de esimle en azindan hamile kala bildigime sevindik.insallah bu ay saglikli bebeyim tutunur bana.bide ates olcme yontemi cok dogru cikti,ben bunun sahidi oldum,yani dogru yoldayiz,isimiz hic yaniltmaz,bi de boyle bi sey daha var,her kesin normal isisi farkli,biri 36.8le de hamis kala bilir,ama benim isim normalde 36.6-36.7 oluyor,adetime yakin hep 36.9a cikti,hamis kaldigimda ise 37.1-37.3e cikiyor,siz de bunu vucudunuzda tesbit edin,bence her kes vucudunu tanimali,ben tanidim,sonunda kotu bi sey yasasam da,buna da sukur,her sey ALLAHTAN diyip sabredicem,RABBIM hepimizin yardimcisi olsun.guzel hamis haberleri duyalim insallah.

canım bnm çok üzüldüm ama bu şekilde sonlanan gebelikler mutlaka sağlıksız olduğundan bitiyo yani Rabbimin büyük bi nimeti nolur çok üzme kendini hayırlısı böyleymiş hem bak hamile kalabildiğini gördün inşallah en kısa
insallah canim,RABBIM her kese guzel saglikli hayirli hamilelik nasip etsin ve bebekleri ile guzel bi omur gecirmeyi nasip etsin insallah. <ZAMANDA p etsin yardım sanada Allahım Büyük yaşatacak bizede güzelliği bu bigün inanıyorum ama hasretimki öyle kalamadım hamile bile kere bir bebeğimi bekliyorum yıldır 1 bende cnm inş gebelik bi hayırlı sağlıkllı nasip tekrar mevlam QUOTE]< tatlm[>
ben geldim güzeller...sonuçlarım çok şükürki çok iyi çıktı
rahim kalınlığım 13mm den 6.5mm ye inmiş yani kürtaja gerek kalmadı..test sonucumda 1.24 çıktı doktorum herşey gayet iyi dedi çok şükür
yıldız azeri canım benim üzülme yinede...bende kaybettim meleğimi ama yinede şükretmek için pek çok sebebimiz var bence...hem düştüğüne göre demekki sağlıksız gebelikmiş bol bol dua edelim inşallah Rabbim bundan sonraki meleklerimizi sağlıklı ve hayırlı eylesin
sana katiliyorum canim,saglikli olsaydi tutunurdu belki.ALLAH hepimizin yardimcisi olsun,bidaha yasatmsin boyle bi sey,RABBIM her kese saglikli,hayirli bebisler nasip etsin insallah.
sonuclarinin d aguzel cikmasina sevindim,insallah onumuzdeki ay bebeyin sana coooooooooook siki tutunur ve hic birakmaz annnesini.ALLAH hepimizin yardimcisi olsun.

Son düzenleme:
9. gün...........36.3
10.gün...........ölçmeyi unuttum
11.gün............36.2
12.gün...........36.8
13.gün...........36.5
14.gün...........36.6
15.gün...........36.6

izgilim canım değerlerinin güzel çıkmasına sevindim...
bencede senin yumuşlar 11. gün çatlamış.....
hadi hayırlısı.....:))))
bilmiyorum ki gülüm ama büyük ihtimalle öyle duruyor...işin ilginç tarafı akıntım daha dün başladı nasip bundan sonrası
evt cnm maaşallah ateşin kesin sölüyo yumurtlama olmuş diee:pasi:
inşallah benmde böyle bariz bi şekilde görülür çatlama olayı bide ben doktooda gidicem ya ateşlede desteklemiş olurum inş çatlama olayını hayırlısı çalışmalara devam bnm daha başlamadı ama 13.günümde başlıcam doktoroda 14.gün gidicem inşş herşey gönlümüzdeki gibi olur hayırlısyla cnm
evet gülüm çok iyi düşünmüşsün inşallah seninkinide bariz bir şekilde görürüz inşallah bu ay gelir meleğin canım benim
sana katiliyorum canim,saglikli olsaydi tutunurdu belki.ALLAH hepimizin yardimcisi olsun,bidaha yasatmsin boyle bi sey,RABBIM her kese saglikli,hayirli bebisler nasip etsin insallah.
sonuclarinin d aguzel cikmasina sevindim,insallah onumuzdeki ay bebeyin sana coooooooooook siki tutunur ve hic birakmaz annnesini.ALLAH hepimizin yardimcisi olsun.
amiiiiin gülüm inşallaaaaah Rabbim hepimize nasip etsin

Geri