AtEş ÖLÇme YÖNtEmİ ile HAMİLE kalma

izgilim inş 22.gün olan düşüş yerleşme düşüşüdür tam zamanı denk geliyo yani yumrutlamadn sonraki 11.gün hadi inşş bakalım az kaldı gününe datlum
ayyyyy evet gülüm yaaaa inşallah öyledir...bugün ateşim yükseldi bakalım nasip artık hala yumurtlama dönemindeki akıntım devam ediyor
bugünkü ateşim bana çok büyük umut oldu...hakkımızda hayırlısı olsun
seninde ateşin yükselmiş...rahatsızım yazmışsın geçmiş olsun gülüm inşallah rahatsızlıktan değilde hamişliktendir canım benim

regl derecem 36.4

5.günüm--- 36.4
6.günüm--- 36.4
7.günüm--- 36.5
8.günüm--- 36.5
9.günüm--- 36.5a
10.günüm--- 36.4a
11.günüm--- 36.2a
12.günüm--- 36.2
13.günüm--- 36.4s
14.günüm--- 36.3a(doktora gittim yumoşlarım büyümş)
15.günüm--- 36.4
16.günüm--- 36.3a
17.günüm--- 36.4
18.günüm--- 36.5a
19.günüm--- 36.8a(biraz rahatsızım sanırım ondan ateşim yüksekti)
20.günüm--- 36.8

ayyyyy evet gülüm yaaaa inşallah öyledir...bugün ateşim yükseldi bakalım nasip artık hala yumurtlama dönemindeki akıntım devam ediyor
bugünkü ateşim bana çok büyük umut oldu...hakkımızda hayırlısı olsun
seninde ateşin yükselmiş...rahatsızım yazmışsın geçmiş olsun gülüm inşallah rahatsızlıktan değilde hamişliktendir canım benim
saol cnm üst solun yolu çok fena burnum tıkalı ama başka bişi yok bende geniz akıntısı oluyoo o çok kötü bişi işte ama inş geçer sanırım yaz geldi evde camlar açıldı falan derken üşüttüm.oncada sıkı giyindiğim haldee ihihi yani açık yerim bi yüzüm oluyo ama hahaha dışarda neysemm geçer inş değdin gibidir cnm hamişliktendir bu yükselme benm bi ya daha ölçmüştüm geçen yıl regl günüme kadar yüksek gidebiliyo tatlım o yüzden ateşle hiç umutlanmıyorum şimdilik bakalım kısmet ama inşallah senin bu yükseliş bebeğinin ahbercsidir regl günüde olmazsında güzel haberler veririsin inş cnmm arkadaşım öptm

izgilimm cnm buarada tablona gör regl günü bugün tatlım senin yani yumrutlamanın olduğu gün eğer 11.günüse bugün regll olman gerekkk süper yaaaaa ve senin ateş yükseldiiii anammm kız var sende bişii bak demedi demeeee

saol cnm üst solun yolu çok fena burnum tıkalı ama başka bişi yok bende geniz akıntısı oluyoo o çok kötü bişi işte ama inş geçer sanırım yaz geldi evde camlar açıldı falan derken üşüttüm.oncada sıkı giyindiğim haldee ihihi yani açık yerim bi yüzüm oluyo ama hahaha dışarda neysemm geçer inş değdin gibidir cnm hamişliktendir bu yükselme benm bi ya daha ölçmüştüm geçen yıl regl günüme kadar yüksek gidebiliyo tatlım o yüzden ateşle hiç umutlanmıyorum şimdilik bakalım kısmet ama inşallah senin bu yükseliş bebeğinin ahbercsidir regl günüde olmazsında güzel haberler veririsin inş cnmm arkadaşım öptm
canım yaaa bende aynı hava bi ısınıyor bi soğuyor ama 1 haftadır hava soğudu şuan palto var üstümde üşüyorum resmen
canım benim inşallah hamişliktendir...dualarım o yönde inşallah bu ay gelecek meleğin

izgilimm cnm buarada tablona gör regl günü bugün tatlım senin yani yumrutlamanın olduğu gün eğer 11.günüse bugün regll olman gerekkk süper yaaaaa ve senin ateş yükseldiiii anammm kız var sende bişii bak demedi demeeee
ayyy canımsın sen benim...ne biliiiim açık konuşmak gerekirse banada öyle geliyor geçenki hamişliğimde yaşadığım bir çok şeyi tekrar yaşamaya başladım
ne denirki...inşallah gülüm eğer hamişsem Rabbim hayırlı sağlıklı eylesin

ayyy canımsın sen benim...ne biliiiim açık konuşmak gerekirse banada öyle geliyor geçenki hamişliğimde yaşadığım bir çok şeyi tekrar yaşamaya başladım
hadi inşallah arkadaşlar testi nezaman yapıyorsun bak bende merak ettim

5.gunum ------ 36.6
6.gunum ------ 36.7

7.gunum ------ 36.7
8.gunum ------ 36.7
9.gunum ------ 36.7
10.gunum ------ 36.6
11.gunum ------ 36.7

12.gunum ------ 36.8
13.gunum ------ 36.8
14.gunum ------ 36.8
bu sefer atesim hep yuksek,ben bisey anlamadim ya.insallah sonuc guzel olur

canım bende çok heyecanlandım senin adına.inş. hayırlı haberlerini alırız.

Geri