Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

11.GÜN 06.05.2009 = 36,5
12.GÜN 07.07.2009 = 36,3 X
13.GÜN 08.07.2009 = 36,3 X

Bundan önceki regl dönemim 30 nisandı ve ondan öncekide 28mart canım...

11.GÜN 06.05.2009 = 36,5
12.GÜN 07.07.2009 = 36,3 X
13.GÜN 08.07.2009 = 36,3 X

Bundan önceki regl dönemim 30 nisandı ve ondan öncekide 28mart canım...

tamam canım aldım tarihlerini.28 marttaki reglinden 34 gün sonra tekrar olmuşsun.buay ilk ateş tablon olduğu için belirsizlik çok var ama 34.gün olduysan engeç 15-20.günler arası yumurtlarsın büyük ihtimalle.
istersen bugün dinlen.yarın çalışırsın angelcım sen bilirsin tabii ama gün aşırı olsun bugünlerde daha iyi.spermler 48 saatte daha iyi duruma geliyolar çünkü.yumurtlama günün geldiğinde hergün çalışırsın ama ok?

Tamamdır canım :)
Zaten bugün eşim gelmeyecek :D
teşekkürler efsuncum

günaydınlar :)

8.gün..........07.05.2009............36.0 saat=07.00
9.gün..........08.05.2009............35.9 saat=07.00 x

Moderatör tarafında düzenlendi:

günaydınlar :)

8.gün..........07.05.2009............36.0 saat=07.00
9.gün..........08.05.2009............35.9 saat=07.00

tamam fatoşcum.ateş gidişatın gününe göre benimkine çok benziyo bacım.bakalım yumurtlama gününde kaça yükselecek.3-5 gün içersinde yumurtan çatlar canım.istersen yarından itibaren çalışmaya başla.eğer çalışma olduysa ateş değerinin yanına X koy ok?
yumurtlama gününden 2 gün öncesi ve 2gün sonrası değerli günler olduğu için kaçırma bu günleri derim tatlım.
bebek amaçlı yarın ve ertesi gün çalışmaya başlayabilirsin.ok?

tamam fatoşcum.ateş gidişatın gününe göre benimkine çok benziyo bacım.bakalım yumurtlama gününde kaça yükselecek.3-5 gün içersinde yumurtan çatlar canım.istersen yarından itibaren çalışmaya başla.eğer çalışma olduysa ateş değerinin yanına X koy ok?
yumurtlama gününden 2 gün öncesi ve 2gün sonrası değerli günler olduğu için kaçırma bu günleri derim tatlım.
bebek amaçlı yarın ve ertesi gün çalışmaya başlayabilirsin.ok?

canım ama bak benim düzensiz geliyo heee bazen 30 gün sonra bazen 28 günde bazen 30-35 gün arasında bu aralar hep öyleyim ben yinede çalışmlara başlıyımmı?gerçi akşam çalışma oldu evet ben x koyuyum bari:utan:

canım ama bak benim düzensiz geliyo heee bazen 30 gün sonra bazen 28 günde bazen 30-35 gün arasında bu aralar hep öyleyim ben yinede çalışmlara başlıyımmı?gerçi akşam çalışma oldu evet ben x koyuyum bari:utan:

koy canım X leri ihmal etme.dün çalışmışsın ozaman bu akşam dinlen.yumurtlama gününe kadar 2 günde bir çalışma olabilir.yumurtlama gününe gelince hergün çalışmak gerek
yarın akşam çalışırsın istersen ok?

koy canım x leri ihmal etme.dün çalışmışsın ozaman bu akşam dinlen.yumurtlama gününe kadar 2 günde bir çalışma olabilir.yumurtlama gününe gelince hergün çalışmak gerek
yarın akşam çalışırsın istersen ok?

tamam hayatım peki bu derecemin düşüşü yumurtlama günlerimin yaklaştığını mı belirtiyo?

Geri