Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

önerin için saol kelebekcim . aslında başta ben bu konuyu sadece tablo koyulsun diye düşünmüştüm . muhabbeti hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanında yaparız zaten diyodum ama sonradan baktım burda devam etti muhabbet bende gün içersinde sürekli girdiğimden hiç problem olmadı ama . aslında dışardan tablo incelemeye girenler için anlamlı olur ateş tabloları diye bir konu açsak birde günlük tablolarını kopyalama yapan arkadaşlarımız için geriye dönmek zor olmaz bu açıdanda iyi olur evet.
ATEŞ TABLOLARI diye bir sayfa açıyorum ben ateşçiler yarından itibaren ateş tablolarınızı bu sayfaya ekleyin olurmu canlarım.

Oyy gözünü seveyim senin canımcım. Hem senin için, hem ekleyenler için, hem de ateş ölçme yöntemini anlamaya çalışanlar için süper olacak bu... Öptüm seni mujaxxxx

canım inşallah öledir yarın ölçecem kasıklarıma bişeler batıyor biranda kötü oldum bu kadar kötü olacağımı düşünmemiştim arkadaşımda pişman oldu o çok emindi benden rüya falanda görmüş ama ben kötü oldum testi yapmasaydım diyorum bir daha cesaret edermiyim bilmiyorum bugün adet günümdü normalde çıkması gerekmezmi azda olsa 2,çizgi
Canım bu kişiden kişiye ve testten teste değişir. Bence şurayı bir oku. https://www.meleklermekani.com/gebelik/149149-evde-yapilan-gebelik-testi-ne-kadar-guvenilir.html

Oyy gözünü seveyim senin canımcım. Hem senin için, hem ekleyenler için, hem de ateş ölçme yöntemini anlamaya çalışanlar için süper olacak bu... Öptüm seni mujaxxxx

:kiss: evet canım saolsınn. ben de seni öptüm taze anneeee

valla okudum ama ben tuaf oldum ne biliyim ağlayacak gibiyim ne tuaf ilk defa yaptım böle olsunda istemezdim işte uyduk bir kere

tamam Efsuncum ölçmeye devam edicem bugünde ölçtüm yarın sınavlar için Balıkesir'e gidicem şimdiden çantama koyayım derecemi...
Yeni ölçümlerimi diğer başlığa ekliyeyim bende.
Ayyy kelebeke çok sevindim inş hepimiz için dua ederde hepimizin bebikleri gelir artık..
(Tek elle yazmak ne zormuş yaaaa heleki bir katip için yoruldum:crutch:)

slm arkadaslar benim bi sorum olcak size bilginiz varsa paylasirsaniz sevinirim yumurtlayincami hamile kaliniyor yoksa catlayincami simdiden tsk ayrica yeni hamile olan arkadasimizida kutlarim ve rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah darisi bizim basimiza.

Good%20Morning%20(150).gif

günaydın kızlarrrr günaydın meleklerim günaydınnnnnn :)
ayy günaydın günaydın günaydınnnn.. gününüzz aydın olsun meleklerim.. Nasılsınız görüşmeyeli.. (cenazemiz vardı nettte giremedim) nette giremedm arkadslar aammaa hep aklımsizlerdeyd kuzularım... benszzz neler yapmıssınız ne karar lar almıssınızz.. ayy ayyy ayyy 1 gün yoktum neler olmusss.. inşallah bu yoklugumdaaa müjdeli haberlerde alınmıstır inşallah.. hadi bakalım yok muu müjdeli haber dağıtmak isteyenn... Hadi ben veremedim kelebeğim verdi... eee kızlarrr tablo nerdeee regl tarihleriii olannnn tabloo.... hadii meleklerim çalışmalara devamm durmak yok mola vermek yokk..... çalışmaakkk çalaışmmaakkkk var :D ay benim bu sabah çenem düştğ gene meleklerim.. hadi herkesee günaydın..

efsun canım neredesinnnn.... ????

Geri