Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Angel%20(24).gif

Efsuncum msnde problemim var kuzum giremiyorum.. Seni çok ama çook merak ediyorum... Dün hastaneye gidecektin, acaba sonuçların ne oldu meleğim.. Ay çok özür dilerim canım gelemedim nettee cenazemiz vardı.. pff yaaa cok ta merak ettim senin durumunu... umarım her sey yolundassın bu saaate kadarda burda bekledim gelmedin meeleğim... Kedine dikkat et öpüyorum hersey goonlunce olsun ben az yatayım belki gerigelirrim uykusuzluktan oleceğim yakındaaa.. allaha emanet olun güzel melekler..

Not : Fatoşcum sen ne zaman test yapacan ?? Çok merak ediyorum inşalllah güzel haberler verecen sen bizeeee... Hadi meleğimm...

günaydın arkadaşlar bugün nasılsınız hayırlı haberler almak ümidiyle güne başlayalım inşallah güzel bir gün geçiririz adet günüm ama hala olmuş değilim üzülsemmi sevinsemmi bilmiyorum folik asit hapı içiyodum bu ay içmedim aaba ondanmı gecikti yoksa

bu arada ateşim 36,6 efsuncum 2 gün ölçmedim ondan öncesi 36,5 di :):) ama ben sabah uyandığımda sank biraz ateşim vardı boazlar biraz sancılı ondanda olabilirmi ümitlenmek istemiyorum

Angel%20(24).gif

Efsuncum msnde problemim var kuzum giremiyorum.. Seni çok ama çook merak ediyorum... Dün hastaneye gidecektin, acaba sonuçların ne oldu meleğim.. Ay çok özür dilerim canım gelemedim nettee cenazemiz vardı.. pff yaaa cok ta merak ettim senin durumunu... umarım her sey yolundassın bu saaate kadarda burda bekledim gelmedin meeleğim... Kedine dikkat et öpüyorum hersey goonlunce olsun ben az yatayım belki gerigelirrim uykusuzluktan oleceğim yakındaaa.. allaha emanet olun güzel melekler..

Not : Fatoşcum sen ne zaman test yapacan ?? Çok merak ediyorum inşalllah güzel haberler verecen sen bizeeee... Hadi meleğimm...

merhaba canımmm başınız sağolsun hayırdır?ne oldu öyle birden bende dün senş merak ettimmm.sen hala olmadınmı regl.? allah allah ya çok mu stres yaptın canım ya bi dahamı kan testi yaptırsan acep?bide ateşinde düşmemiş çok ilginç valla.
benimde iki sabahtır ateşim 36.7 de anlıyamıyorumm bugün çok merak ettimm evde bi test vardı aldımm yaptımmm sabah sabah ama negatif çıktı:(sanırım hamiş değilim yada regl gemezse biraz daha bekleyip öyle yapıcam

merhaba canımmm başınız sağolsun hayırdır?ne oldu öyle birden bende dün senş merak ettimmm.sen hala olmadınmı regl.? allah allah ya çok mu stres yaptın canım ya bi dahamı kan testi yaptırsan acep?bide ateşinde düşmemiş çok ilginç valla.
benimde iki sabahtır ateşim 36.7 de anlıyamıyorumm bugün çok merak ettimm evde bi test vardı aldımm yaptımmm sabah sabah ama negatif çıktı:(sanırım hamiş değilim yada regl gemezse biraz daha bekleyip öyle yapıcam

Günaydın canımcım günaydın.. Sağol canım dostlar sağolsun kuzum...
ya canım ben regl olamadım aammaa çok sancılıyım anlatamam.. gerçii sancım geçer gibi oluyor amaaa sonra tekrar sancım geliyorrrrr... bu sabah uyandıımdaaa iyi idim sonra pc basımda karnım agrıdı tekrar yattım veee boş yere ped takmaktan bıktım.. şuaralar hep dısarda oldugumdan aklım kalmasın aman aman diyeee ped kulanıyorum ve yok yok yoookkkkk daha yokkk.. kaç gün geciktii kuzum amaaa genede yok cannımcımmm..... ya gelseee yada gelmeyeceksee hamiş olsammm...
canım senin kaç gün gecikmen var dadlummm

OMRU HAYATIM = 8Mayıs (haber alamadık arkadaşımızdan

1-chatlaK = 20-21 mayıs
2-AuSSie-AnGeL = 23-24-25 Mayıs -gecikme yaşıyor ama sonuç yok-
3-KeLeBeK = 23-24 -arkadaşımız hamiş- :) Maşallah :nazar:
4-SEDUŞ = 26 Mayıs
5-fatoss = 24-30 Mayıs
6-haidi = 27-28 Mayıs
7-efsun_55 = 29-30 Mayıs
8-menekshe = 3 Haziran
9-LALEZAR = 6-7 Haziran
10-zuzuu = 09 Haziran
11-aysemelek = 14 Haziran

Son düzenleme:

Günaydın canımcım günaydın.. Sağol canım dostlar sağolsun kuzum...
ya canım ben regl olamadım aammaa çok sancılıyım anlatamam.. gerçii sancım geçer gibi oluyor amaaa sonra tekrar sancım geliyorrrrr... bu sabah uyandıımdaaa iyi idim sonra pc basımda karnım agrıdı tekrar yattım veee boş yere ped takmaktan bıktım.. şuaralar hep dısarda oldugumdan aklım kalmasın aman aman diyeee ped kulanıyorum ve yok yok yoookkkkk daha yokkk.. kaç gün geciktii kuzum amaaa genede yok cannımcımmm..... ya gelseee yada gelmeyeceksee hamiş olsammm...
canım senin kaç gün gecikmen var dadlummm

anladım canım geçmiş olsun ya ne diyim inş.bi sonuca varırsınnn olmadı tekrar doktora git canımmm ihmal etmeye gelmez böyle şeyler........
benim daha gecikmedi yani aslında yarın yada öbür gün bekliyorummm ama ben meraktan erken yapayım dedim belki çıkar ama hiçbişey çıkmadı:(

canım fatoşcum sende sabredemeişsin meraktan ben de dün yaptım hakımızda hayırlısı inşallah sonra yani 2 gün sonra görürüz çift çizgi arkadaşım diyor benim silik çıkmıştı bende silik bile değil tek çizgi gerisi boş:(:(

hayırlısı olsun canımcım ... herseyde vardır hayır kuzum yaa bende merak ediyorum ama artık utanıyorum test yaptırmaya her ay gebeliktesti yaptırıyorum ama hep negativee... ne idrarda nede kan da cıktı.. sanırsamm streessteeenn gecikiyooo... hergun bebekk bebekkk diyyeee cıldırdım sonu bole olduu..
canım senin sancıların ne oldu ???

Geri