Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

uyyy :S :zuha:

tamam aksam bi bakiym neler yapabiliyorum, benim isim belli olmaz unutursam hatirlatin olur mu :) bu yogunlukta unutabiliyorum bazi seyleri :D

fatoşcum herkesin kendine ait bir tablosu olmalı canım.hepinizin günlük ateşleri aynı tabloda olmaz.çünkü herkesin regl aralığı farklı günü farklı tatlım.olmuyosa yapamıyosan tabloyu günlük derecni yaz sadece bugünkü gibi ben bir yere yazıyorum onları ok canım.bunaltma kendini bu yüzden bende bir deneyeyim bakalım tekrardan

evde bi kağıda yaptım zaten tablo bu sabah yazdım mesela ozamn böyle hergün yazıcaz demkki sana zor olucak.bu arada sen ölçüyomusun?başladınmı?

tablo yapana kadar böyle olsun ne yapalım canım .benim için sorun değil tatlım olsun.derecemin pili bitti pil taktırıp devam edicem bende ateş ölçmeye.şuan 4.günümdeyim.engeç 1 haftaya kadar halletmem gerek derece problemini.yumurtlama amanı gelmeden yanii..

GÜN........TARİH.............. ..DERECE
1...... .....7 mayıs perş....... 36.0
2........... 8 mayıs cuma...... 36.1
3............9 mayıs c.tesi.......36.1

tablo halinde olmuyo anlaşıldı.önceki msjımda örnek yaptım herkes o şekilde yapsın ok?noktaları koymadan önce aralarında boşluk bıraktım sadece fakat gönderme yaptıktan sonra görünümde hepsi birleşti karışık durdu.o nedenle nokta koydum aralarına.sizde bu şekilde yapın değerlerinizi yazın ertesi gün tekrar yapmanız gerektiğinde baştan düzenlemenize gerek yok.önceki yaptığınızı msj yazacağınız bölüme kopyalayın devamını altına yazıp gönderin ok?
umarım bu da böyle halledildi.

evet kizlar tablo olmuyor, word ile yaparsam resim olarak yükleyecegim icin degisikligi sadece ben yapabilirim, ama firsat bulup güncellemeyebilirim
söyle yapsak ne dersiniz

GÜN TARIH DERECE
1 07.05.09 36,02

üstteki misal, yani herkesi bir tabloda toplayamayiz, herkes kendi günlerini yazsin bence ne dersiniz?
bilenlerde yorumunu yapsin, olur mu?

bi tabloyu ciozemedik iyi mi :zuha:

carizmacım bende excel-word olsa örnek koyucamda yok.zaten kopyalam tarzında yapıyorum öyle olabilmesi gerek yinede öylede olmuyo bacım anlamadım.bu forum tablo kabul etmiyo anlaşılan.
ben bir tane örnek yaptım.bitişik olmaması açısından nokta koydum kelimeler arasına böylede olur olsun artık.
herkes kendi yapıcak tabiki yoksa karışır.
hergünde bir önceki günkü değerlerini kopyalayıp devamını yazıp göndericek o kadar hergün baştan ayarlamasına gerek yok yaneee ok?

carizmacım bende excel-word olsa örnek koyucamda yok.zaten kopyalam tarzında yapıyorum öyle olabilmesi gerek yinede öylede olmuyo bacım anlamadım.bu forum tablo kabul etmiyo anlaşılan.
ben bir tane örnek yaptım.bitişik olmaması açısından nokta koydum kelimeler arasına böylede olur olsun artık.
herkes kendi yapıcak tabiki yoksa karışır.
hergünde bir önceki günkü değerlerini kopyalayıp devamını yazıp göndericek o kadar hergün baştan ayarlamasına gerek yok yaneee ok?

evet canım son yaptığın daha mantıklı öyle yapalım ozman daha iyi olur.:Dancing_angry:

angelcım dün 36.5 ti derecen bugün 36.3 olmuş canım düşme sebebi yarına yüksek çıkarsa normalden yumurtladın demektir bence sen bu geceyi değerlendir ok?değilse bile yumurtlama gününe çok yakın bu geceler önemli ok canım.umarım tuttururuz.hayırlısııı

inşallah cnm temem ben hemen çalışmalaraa hazırlanayım :D
bilmiyorum ki canımm.... hatta 3 kere ölçtüm üst üsttee ve aynı çıktı...

Geri