gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Athena - Aşk Mesk Yok

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Athena - Aşk Mesk Yok kalk gidelim burdan

herşey başlamadan

kalp kalbe karşıymış derler

takmam ki!

ben hiç bilmem

bu işlerden anlayanlardan çok

kafanı yorma, aşk meşk yok!

gelseydin kendin bana

herşeyin en başında

bir daha başlasa da

fark etmez boşuna

bir defa olsan da

ağlamak zor ama

elimden gelse de

inan çok zor

değmez bil kı

bu işlerden saklanmak çok zor

bin kez beddua etsen de boş

gelseydin kendin bana

herşeyin en başında

bir daha başlasa da

fark etmez boşuna

bu yüzden ağlamak nafile

silmek zor

fazla uğraşma

hiç gerek yok

gelseydin kendin bana

herşeyin en başında

bir daha başlasa da

fark etmez boşuna

gelseydin kendin bana

herşeyin en başında

bir daha başlasa da

fark etmez boşuna

aşk meşk yok

aşk meşk yok

aşk meşk yok

yok yok yok yok!

Athena - Aşk Mesk Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Sonrası Yoktu

Athena - Sonrası Yoktu

Athena - Sonrası Yoktu her saniye sessizce akarken hayatımdan oldukça durgun ve sakın geçmişin hiç önemi yoktu yutkunduğum o serin anda sonrası yoktu dakikalar yaklaşıyor kimse duymadan sonrası yoktu inanmak çok zor hala bir başka zaman belki bugünkünden boş olsa da bazen gülüp bazen ağlarken bildiğim tek şey buydu zaten derin bir nefes çektiğim o...
  2. Athena - Palavra

Athena - Palavra

Athena - Palavra sebep yokken ayrıldım dün yine sevgilimden yalan yanlış ilişkiler duygusuz sevişmeler var sakın gülmeyin bana ne kadar yanlış olsam da herkes inkar ediyor gerçekler ortada ne yaparsan yap boş palavra bunlar hoş çok takılmasana palavra hep palavra saçma sapan aşk nameleri eskidendi küflendi şimdi artık kandırmaz ama sahte sahte öp beni ne yaparsan yap boş...
  3. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  4. Athena - Beyoğlu

Athena - Beyoğlu

Athena - Beyoğlu beyoglunda gezersin gozlerini suzersin sevdicegim yawrucagim nicin nicin beeniii uzersin mavi gozluk takarsin cook canlarii yakarsin sevdicegim yavrucagim nicin nicin beenii uzersin gel gel gel bana gel bana gel gel gel yanima yanima gel
  5. Athena - An

Athena - An

Athena - An kendine don otur karşıma ağırdan sessizce bakışalım kapat gözlerini boşlukta yüzmeli elimden tüt sıkıca ben sende sende bende ne olursa olsun yine her dakika ölsek keşke tekrar dönsek bizbize, bu böyle buyu varmış bu gece yükseklerde kokuyor burda herşey sıcak istediğimizde burdayız yanlızken aslında yanyanayız dönelim mı hayata

Sayfayı Paylaş