gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Athena - Bak Takılmana

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Athena - Bak Takılmana kendini suçlama

suçlamaktan vazgeçsen diyorum

uyan çik artık o kafadan

daha da fazla uzatmadan

dostum içinden geçenleri tutmasan diyorum

yüzüme baka baka konuşsana

biraz biraz anlatsana

haydi haydi takma kafana

ooo sallaya sallaya

ooo bak takılmana

ooo hepsi boşu boşuna

hep boşuboşuna hep boşuboşuna

herşeyi şimdi şu anda

silebilsen diyorum

zamana karşı yarışmadan

iyisini kötüsünü ayırmadan

sınırını bozma gelir geçer

kırmızı muhabbetler

gel akalım her dakikaya

herşey yolunda inan bana

Athena - Bak Takılmana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  2. Athena - Holigan

Athena - Holigan

Athena - Holigan kalbimizden kopuyor bu şarkı sana sanmasınlar ikimiz ayrı yollarda para pulla ölçülmez aşkımız sana hiç bir zaman bırakmayız seni yollarda marş söylerken yumruk göklerde yensen, yenilsen kalbim hep şenle ne derlerse desinler hepimiz için hiç takmadık, takmayız, taraftarız biz gururumuzsun sen yeşil sahada koca dünya bir yana, sen bir yana marş söylerken...
  3. Athena - Çöküşlerdeyim

Athena - Çöküşlerdeyim

Athena - Çöküşlerdeyim bir iyilik et kendine lütfen git geri dönme kaldım çıkmazda beni bekleme o dumanlı tepeden sana bakan penceremden bir haber son defa cereyanda kaldım baktım olmuyor caydım olmuyor aralarda kaldım bitmiyor usandım burdan belki orada kalanlar silinir aklımdan yaklaşma yaklaşma nasıl olucak nasıl olucak nelere kaçsam kurtulsam nasıl olucak nasıl olucak derdime derman...
  4. Athena - Bulut

Athena - Bulut

Athena - Bulut sen aslında bir bulutsun durmuyor ki belli akşam üstü kalmaz ki bağlanmıyor bile içimiz ister mani olunmuyor kaçsan bile yağsan bile senle de sensiz de olmuyor yine yoksun yanımda akşam karanlıkta yine yoksun yanımda akşam karanlıkta yerin dolmaz silsem olmaz dokunsam sahte olur gerçek olmaz bilmiyor musun hiç? hatrın var sorma ki yetişmek zor geliyor aslında yeterli...
  5. emo takılmayı sevenler

emo takılmayı sevenler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş