Atıklarla nası birl oyuncak yapabilirim? | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

Atıklarla nası birl oyuncak yapabilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evimde oluşan atıkları değerlendirip, oyuncak yapmak ve çocuğumu sevindirmek istiyorum. Atıklar ile nasıl oyuncak yapabilirim, biri bana yardımcı olabilir mi? Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkür ederim...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atıklarla nası birl oyuncak yapabilirim? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Oyuncak

Çocuk oyuncağı görmek saf ve temiz duygulara, garazsız ve çıkar kaygısı olmayan sevinç ve mutluluklara, Oyuncakla oynadığını görmek çocuksu ruh haline, fıtrat güzelliğine ve doyumsuz sevinçlere, kırılmış ya da parçalanmış oyuncak görmek küçük ve geçici üüzüntülere delalet eder.Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yakında çok sevinçli bir habere; çocukları eğlendirmek ve neşelenmeleri için...
  2. Suretıl nas

Rüyada Nas süresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya Üzerine okundugunu görmek, rüya sahibinin arzu ve isteklerinin gerçekles-mesine, düsmana galibiyete, seytanin kötülüklerinden emin olmaya isarettir.
  3. Organik atıklar enerji olacak

İZMİT’in Suadiye Beldesi’nde kurulu Frito Lay Türkiye Tesisleri’nde organik atıkları enerji ve gübreye dönüştürme amaçlı organik atık arıtma tesisi bugün törenle devreye alındı. Kuruluşun dünyada ilk kez Türkiye’de devreye aldığı ve 1.5 milyon dolar harcama yapıldığı belirtilen Organik Atık Arıtma Tesisi ile yıllık 100 vatlık 7 bin ampulün yanmasına yetecek enerji üretimi sağlanabileceği...
  4. Devrim Nas

devrim nas facebook devrim nas ve eşi
  5. "Atık yağları lavaboya dökmeyin"

İzmir Karşıyaka Belediyesi, atık yağları toplamak için kampanya başlattı. Belediye atık yağ getirene bez torba veriyor. Karşıyaka Belediyesi Çevre Müdürlüğü, atık yağ bidonlarını, muhtarlıklara, belediye hizmet binalarına, kadın danışma merkezlerine ve okullara bıraktı. Mahallelere duyuru yapılarak atık yağların pet şişe ve kavanozlarla buralara teslim edilmesi istendi. Vatandaşlar...

Sayfayı Paylaş