gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Atilla Taş'ın Seslendirdiği Yamyam Stayla Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; atilla taş yamyam stayla şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Bay Ham Çökelek yepyeni şarkısıyla sizlerle :D:D Atilla Taş yine yapmış yapacağını ve şu sıralar dünyayı kasıp kavuran Koreli şarkıcı Park Jae-Sang 'in Gangnam Style şarkısına Türkçe sözler yazarak şarkı yapmış. Şarkıyı merak ediyorsanız portalımızda bulunan burada ki konudan videosunu izleyebilir, aşağıdan sözlerini takip edebilirsiniz :D:D

Yamyam Style Atilla Taş

hemde Yam Yam Style
    Yam Yam Style
    bakma sakin durduğuna bu fıstığın
    bir bıraksa patlayacak o kız değil bir bomba
    ayakkabı araba hepside çakma
    sana ne geziyorsa geceleri her yeri
    sana ne giyiyorsa mini mini etegini
    sana ne yakıyorsa erkeklerin yüregini
    sene ne ha sana ne
    çok güzelsin çok özelsin seni yerim bitiririm
    bak bitersin bana güvenme seni yerim
    kullanmadan çatal kaşık teze ekmek
    hemde Yam Yam Style
    Yam Yam Style hop hop
    hey sexy lady
    bakma sakin durduğuna bu fıstığın
    bir bıraksa patlayacak o kız değil bir bomba
    ayakkabı araba hepside çakma

Atilla Taş'ın Seslendirdiği Yamyam Stayla Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri

Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri

Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözü Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Yerli Şarkı Sözleri kjonumuzda bu kez Gökçe Ne Yapardım şarkı sözü ile karşınızdayız :) Ne Yapardım Kendi başına buyruk herkes peşimde kuyruk Parmağımın ucuna doladığım herkesin ahını almışım ki Bana bakışına kul köle her cümlen ezberimde Yediğini içtiğini bilmesem ne yapardım bilmem Ne yapardım bilmem seni...
  2. Ferhan'ın Seslendirdiği Son Pişmanlık Şarkısının Sözleri Buyrun

Ferhan'ın Seslendirdiği Son Pişmanlık Şarkısının Sözleri Buyrun

ferhan son pişmanlık şarkı sözü ferhan son pişmanlık şarkısının sözleri Sevgili melekler, Hakan Sarıca ile düet yaptığı Nerdeydin albümünden Ferhan son pişmanlık şarkısının sözleri ile karşınızdayız :) Ferhan: Geç kalıyor gönül koşalım derken Zaman uçup gitmiş tutalım derken Bir anı senden bir anı benden Harcadık yılları ne kadar erken Bir anı senden bir anı benden Harcadık yılları ne...
  3. Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın Kasma şarkı sözleri Yalın Kasma şarkısı sözü Sevgili melekler, bu konumuzda sevilen başarılı sanatçılarımızdan Yalın 'ın seslendirdiği Yalın Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Kuş uçuşu buradan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte...
  4. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aradın mı Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aradın mı Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısı Serdar Ortaç Aradın mı Şarkı Sözleri Tüm Serdar Ortaç hayranları için gün geçse de eskimeyen ve hala sevilerek dinlenen parçalarının sözlerini paylaşmaya devam ediyoruz melekler :) Kanasın şarkı sözünün ardından bu kez Serdar Ortaç Aradın mı Şarkı Sözleri ile karşınızdayız. Ortaç bu şarkıyı Hülya Avşar'a vermişti.. :) Aklıma gelmiyor artık Ne çabuk...
  5. Şevval Sam'ın Seslendirdiği Kanatları Gümüş Şarkısının Sözleri

Şevval Sam'ın Seslendirdiği Kanatları Gümüş Şarkısının Sözleri

Şevval Sam Kanatları Gümüş Şarkı Sözleri Şevval Sam Kanatları Gümüş Sevgili melekler, müzisyen Leman Sam 'ın kızı oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam Kanatları Gümüş Şarkı Sözleri ile karşınızdayız ... Kanatları gümüş yavru bir kuş Gemimizin direğine konmuş Dağlara çıkma hey Karadeniz Yavrudur yarim uçamaz bensiz Bir yarim var bu yavru kuş gibi Yarim yüreğime konmuş gibi Dağlara...

Sayfayı Paylaş