gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Audi R8 Enigma

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Audi r8 modelini gördüğümde bune ya falan oldum:D Başlıbaşına tasarım harikası olan Audi r8 modelini ve teknik özelliklerini sizler için paylaşıyorum [​IMG]

RENM Performance, Audi R8 için geliştirdiği gövde ve performans kitlerini tanıttı.
    Audi R8 Enigma

Audi R8′in V8 ve V10 motorları üzerinde çalışan RENM Performance, onları daha güçlü hale getirirken araca uyguladığı küçük dokunuşlar ile görünümünü de daha agresif hale getirmeyi başarmış.

RENM Performance, yeni Audi R8′in v8 motorlu versiyonu için geliştirdiği performans paketi ile beygir gücü 460′dan 530′a çıkartılmış ve 465 Nm tork üretebilen Audi R8 artık 600 Nm tork üretebiliyor.

Arabanın v10 motorlu versiyonu için geliştirilen performans paketi ile beygir gücü 565′den 600′e çıkartılmış ve 560 Nm tork üretebilen yeni Audi A8 artık 585 Nm tork üretebiliyor.

RENM Performance, modifiye ettiği Audi R8′e Enigma ismini vermiş. Audi R8 Enigma’da aracın içinde de dışında da karbon fiber detaylara yer vermiş.

Audi R8 Enigma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Audi R8 resimleri

Audi R8 resimleri

Ooooof...muptelasi hastasiyimm.. Sokakta gorsem kanim gercek anlamda donar ..araba tutkunu degilim ta ki bu mahluk uretilene dek...
  2. Audi R8 2014 Otomobil Tanıtım Videosu

Audi R8 2014 Otomobil Tanıtım Videosu

2014 audi r8 tanıtımı 2014 audi r8 özellikleri 2014 audi r8 resimleri Daha önce forumumuzda tanıtımını yaptığımız 2014 Audi R8 otomobilin tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=yiKCiAz_jBY
  3. Audi R8 2012 Fiyat Listesi Buyrun Melekler

Audi R8 2012 Fiyat Listesi Buyrun Melekler

audi r8 fiyat listesi audi r8 fiyatı audi r8 2012 fiyat Sevgili melekler, 2013 model tanıtımı ile forumumuzda paylaşımda bulunduğumuz Audi R8 , en çok takip edilen marka ve modellerden biri. Sport ve Coupe olmak üzere iki modeli bulunan audi r8 2012 fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz...
  4. Audi R8 2012 Teknik Özellikleri İle İlgili Bilgiler

Audi R8 2012 Teknik Özellikleri İle İlgili Bilgiler

Audi R8 Teknik Özellikleri Audi R8 Özellikleri Nelerdir Sevgili melekler, fiyat listesi hakkında bilgiler verdiğimiz Audi R8 Özellikleri Nelerdir merak eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize Audi R8 Teknik Özellikleri ile ilgili paylaşabileceklertimiz şöyle.... Otomobilin 5.2 litrelik V10 motorunun çıkışı 560 beygire çıkarılmış; araç ağırlığı da yaklaşık 100 kilogram...

Sayfayı Paylaş