gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Avanak Kuzenler tanıtım

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Tür: Komedi
    Yönetmen: Oğuzhan Tercan
    Senarist :İrfan Saruhan,Batuhan Varuş,Kerem Arıca
    Yapım: 2008, Türkiye
    Oyuncular:Yağmur Atacan, Hakan Bilgin, Alp Kırşan, Özlem Savaş

Kendisini dünün Tarık Akan'ı bugünün Kenan İmirzalıoğlu'su sanan Tankut.
    Kendisini insanların kaderlerini değiştirecek mucit sanan Serkan. Kendisini kadınların peşinde koştuğu Valantino sanan Neco.

En belirgin ortak özellikleri avanaklıkta yarışmaları.

Üç avanağın kurtarıcısı güzel ve asi Melike. Peki bu üç kuzen bir araya gelip ortak iş çevirmeye kalkarlarsa ne olur?
    Neler olmaz neler? Ortalık gırgır şamatadan yıkılır.

Son düzenleme: 30 Kasım 2008
Avanak Kuzenler tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur atacan, 26 eylül’de vizyona girecek olan ‘avanak kuzenler’ filminde

Yağmur atacan, 26 eylül’de vizyona girecek olan ‘avanak kuzenler’ filminde

Doktorlar dizisinden sonra şimdi de avanak kuzenlerde izliyeceğiz Yağmur Atacan'ı.. Haberimize geçelim YAĞMUR ATACAN, 26 EYLÜL’DE VİZYONA GİRECEK OLAN ‘AVANAK KUZENLER’ FİLMİNDE ALP KIRŞAN, PAŞHAN YILMAZEL VE RECEP İVEDİK’LE ÜNE KAVUŞAN FATMA TOPBAŞ’IN BAŞROLDE OYNAYACAK... Son dönemde yapılan popüler film örneklerinden farklı olduklarını söyleyen Atacan, “Filmi büyük bir ciddiyetle çektik....
  2. Avanak kuzenler filmi izleyin komik baya

Avanak kuzenler filmi izleyin komik baya

Tür : Komedi / Gençlik Gösterim Tarihi : 26 Eylül 2008 Yönetmen : Oğuzhan Tercan Yapım : 2008, Türkiye Oyuncular Yağmur Atacan , Alp Kırşan , Paşhan Yılmazel , Fatma Toptaş , Tulu Çizgen , Erdal Tosun , Özlem Savaş , Hakan Bilgin , Arif Burak Öncü , Görkem Gürsoy Üç kuzenden Serkan...
  3. Türkücü Alişan'ın Kuzenine Polis Dayağı

Türkücü Alişan'ın Kuzenine Polis Dayağı

ALİŞAN'IN KUZENİNE POLİS DAYAĞI! GECCE SAAT 2 SULARINDA POLİSLERDEN TEKME TOKAT DAYAK YİYEN ALİŞAN'IN KUZENİ MEHMET YENİLMEZ HALA OLAYIN ŞOKUNDA... Mehmet Yenilmez'in polislerce dayak yediğini öğrenen Alişan ve diğer kuzenleri apar topar Üsküdar Doğancılar Tuncer Mustafaoğlu Polis Merkezi Amirliği'ne akın etti. Polis merkezi önünde uzun süren bağırışmalardan sonra iki tarafta birbirinden...
  4. kuzenimin sinir halleri beni çileden çıkarıyor...

kuzenimin sinir halleri beni çileden çıkarıyor...

kuzenim benden 4 yaş büyük ve iki yıldır sevgilisi var mutlu olmasına ben ondan daha çok seviniyorum.fakat sorumsuz bizeri umursamaz halleri yok mu çileden çıkıyorum herkesi unuttu ve tek hayatı o oldu sanki iki yıldır. ailesinin bir kısmı biliyor bir kısmı bilmiyor karşı çıkanalr var çünkü.herkesin özel hayatı var saygım sonsuz fakat adam yerine konulmadığım zaman nefret ediyorum. sürekli...
  5. Emrah'la Davalık Olan Kuzenine 6 Yıl İstendi!

Emrah'la Davalık Olan Kuzenine 6 Yıl İstendi!

Emrah Emrah Davalık Emrah hakkında haberleri merak eden meleklerimiz... İşte Emrah kuzeni ile davalık olmuş... Ünlüler hayatında bilmediğimiz daha neler var belkide..İşte Küçük Emrahın unutamadığımız film replikleri... Emrah'la Davalık Olan Kuzenine 6 Yıl İstendi! Şarkıcı Emrah, TV programında kendisi hakkında "86 yaşındaki dayısını sokağa attı" deyip, nüfus cüzdanı örneğini ve...

Sayfayı Paylaş