gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Avea Aran Kazan Nasıl İptal Edilir diyenler buraya!

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Avea Aran Kazan İptal Etme

Avea Aran Kazan İptal Etme Nasıl Yapılır

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/fayda...leme-nasil-yapilir-haydi-gelin-ogrenelim.html demiştik. Şimdi de Avea aran kazan nasıl iptal edilir diyen tüm arkadaşlarımız için, bu yazımızda Avea aran kazan iptal etme nasıl yapılır anlatıyoruz.

Avea'nın arandıkça kazandıran kampanyası aran kazan ile sizi arayanların aradıkları dakika oranında bedava kazanıyorsunuz.

Aran kazan'a üye olmak için:

ARANKAZAN yazıp 1030'a göndermeniz yeterli.

Aran kazan iptali için ise:

ARANKAZAN IPTAL yazıp 1030'a gönderiyorsunuz.

Avea Aran Kazan Nasıl İptal Edilir diyenler buraya! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe

Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe

Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe olarak bana anlatır mısınız lütfen arkadaşlar iptal etmem lazım.
  2. Avea Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır diyenler buraya!

Avea Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır diyenler buraya!

Avea Tarife Değişikliği Avea Tarife Değişikliği Yapmak Avea Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, Avea Mms ayarları nasıl yapılıyor diyen arkadaşlarımız için bilgiler paylaşmıştık konu ile ilgili. Şimdi de Avea tarife değişikliği nasıl yapılır diyen arkadaşlarımız için Avea tarife değişikliği yapmak için gerekli tüm bilgileri paylaşıyoruz. Aveada tarife...
  3. Avea Aran Kazan Nasıl Oluyor buyrun öğrenelim

Avea Aran Kazan Nasıl Oluyor buyrun öğrenelim

Avea Aran Kazan'a Nasıl Üye Olunur Avea Aran Kazan Nasıl Üye Olunur http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/225707-avea-mms-ayarlari-nasil-yapiliyor-buyrun-ogrenelim-melekler.html sonra şimdi de Avea aran kazana nasıl üye olunur diyen arkadaşlarımız için, bu yazımızda Avea aran kazan üyeliği hakkında bilinmesi gerekenleri paylaşıyoruz Melek'ler. * ARANKAZAN yazıp 1030'a...
  4. Avea Çalarken Dinlet Servisi Ringa Nasıl İptal Edilir ?

Avea Çalarken Dinlet Servisi Ringa Nasıl İptal Edilir ?

Avea Ringa İptal et Ringa nasıl iptal edilir Avea Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz Aveanın çalarken dinlet servisi ringa nasıl iptal edilir avea bilgileri ile karşınızdayız. Eğer siz de artık bu servisi kullanmak istemiyorsanız bu sayfamızda vereceğimiz Avea Ringa İptal et bilgileri işinize yarayacaktır. Ayrıca avea aylık döküm bilgileri konumuzda forumumuzda...
  5. facebook beğenileri nasıl iptal edilir

facebook beğenileri nasıl iptal edilir

Arkadaşlar gıcık olduğum biri var ve ona verdiğim tüm face beğenilerimi geri almak istiyorum.Nasıl yapabilirim bunu, bana yardım edermisiniz?

Sayfayı Paylaş