gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

avea müşteri hizmetleri avea müşteri hizmetleri numarası avea müşteri hizmetleri iletişim

Sevgili melekler, eğer avea kullanıcıs iseniz, hattınızla ilgili tüm şikayetlşerinizi, istek ve sorularınızı avea müşteri hizmetlerine iletebilir, sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. Bunun için, Avea müşteri hizmetlerine BURAYA tıklayıp internet üzerinden, Avea hatlı telefonunuzdan 500'ü çevirerek yada sabit hatlardan 444 1 500'ü tuşlayıp ulaşabilirsiniz.

Avea Genel Müdürlük numarası ise aşağıda verilmiştir.
    Abdi İpekçi Cad. No:75 34367
    Maçka / İstanbul
    Tel: (+90) 212 - 460 1 500

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AVEA Müşteri Hizmetlerine Gelen Telefonlar

AVEA Müşteri Hizmetlerine Gelen Telefonlar

MT: - iyi günler ben Alia size nasil yardimci olabilirim? Abone: - simdi Aria Hanim, benim bir Aria hattim vardi. Ya bu arada sizdeki herkesin adi Aria ve Aycell(Aysel) mi? *** MT: - isminizi ögrenebilir miyim? Abone: Ne yapcaksiniz ismimi, ben hat sahibi degilim. MT : Hitab etmek açisindan sormustum. Abone: Siz bana kisaca Rüzgarin Oglu diyebilirsiniz. *** Abone: iyi günler , ben...
  2. Müşteri Hizmet Hattı ...

Müşteri Hizmet Hattı ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Müşter Hizmetleri

Müşter Hizmetleri

İşte Müşteriye kesintisiz hizmet diye buna denir.:dil::dil::dil:
  4. Avea Jet Müşteri Hizmetleri Numarası öğrenmek isteyenler için burada

Avea Jet Müşteri Hizmetleri Numarası öğrenmek isteyenler için burada

Avea Jet Müşteri Hizmetleri Numarası Avea Müşteri Hizmetleri Avea Jet http://www.meleklermekani.com/bilmedikleriniz/211694-turkcell-calarken-dinlet-sarki-listesi.html adlı konumuzu da güncelliyor ve bu yazımızda Avea Müşteri hizmetleri jet numarası hakkında hem bilgi veriyor hem de isteyenler için, Avea Jet müşteri hizmetleri numarası veriyoruz Melek'ler. Avea Jet ile ilgili...
  5. Avea Hattı İçin Direkt Müşteri Hizmetleri Numarası Burada !

Avea Hattı İçin Direkt Müşteri Hizmetleri Numarası Burada !

Bu konu; avea direk müşteri temsilcisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, avea hattı kullanıyor ve zaman zaman bazı sorunlarla karşılaşıyorsanız doğal olarak müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekir. Ancak tuşlu yanıt sistemiyle uğraşarak vakit kaybetmek istemiyorsanız , işte size direkt avea müşteri hizmetleri numarası, buyrun...

Sayfayı Paylaş