gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Avea Numara Gizleme Nasıl Yapılır biliyor musunuz acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar ben avea hat kullanıyorum ve numara gizleme nasıl yapılır bilmiyorum öğrenmek için de size yazdım bilen varsa Avea Numara Gizleme Nasıl Yapılır yazsın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Avea Numara Gizleme

Avea Numara Nasıl Gizlenir

Cep telefonundan gizli arama yapmak istiyorsanız; aramak istediğiniz numaradan önce ; #31# Yazmanız gerekir.

#31# Yazdıktan sonra Numara girilir ve arama tuşuna basılır..Örnek; #31#05xxxxxxxxx

Avea Numara Gizleme Nasıl Yapılır biliyor musunuz acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avea Bal Paket Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Avea Bal Paket Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda bu Avea Bal Paket Nasıl Yapılır bilen var mı varsa bana da yazsın bende Avea Bal Paket yapmak istiyorum ama işte nasıl yapılır bilmiyorum.
  2. Fetih Şerbeti Nasıl Yapılır biliyor musunuz acaba

Fetih Şerbeti Nasıl Yapılır biliyor musunuz acaba

selam hanımlar ben sizden biliyorsanız Fetih Şerbeti Nasıl Yapılır diye tarifi hakkında anlaşılır detaylı bilgi paylaşmanızı rica ediyor ve şimdiden çok tşk ediyorum Fetih Şerbeti tarifi için.
  3. Avea Numara Sorgulama Mesajla nasıl yapılır buyrun öğrenelim

Avea Numara Sorgulama Mesajla nasıl yapılır buyrun öğrenelim

Avea Numara Sorgulama Mesaj Avea Numara Sorgula Mesajla Sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/204821-vodafone-bilinmeyen-numaralari-ogrenme.html hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi de Avea numara sorgulama mesajla nasıl yapılır diye bilgiler aktarıyor ve mesajla Avea numara sorgulama hakkında ki bilgiler ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler. -Avea...
  4. Avea Numara Nasıl Engellenir biliyor musunuz

Avea Numara Nasıl Engellenir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Avea Numara Nasıl Engellenir bilen var mı? Şayet Avea Numara Nasıl Engellenir bilen varsa lütfen bana yardımcı olsun bilgi versin.
  5. Avea Gizli Numara Engelleme Nasıl Yapılır 2013

Avea Gizli Numara Engelleme Nasıl Yapılır 2013

avea gizli numara engelleme avea gizli numara engelleme nasıl yapılır Sevgili melekler, avea hattı kullanıyorsunuz ve artık gizli numaralardan aranmak istemiyorsanız hemen tarif edeceğimiz işlemi yapın ve gizli numaralardan kurtulun!.. Avea hattınızda gizli numaraları engellemek için yapmanız gereken şey: *253# aramak. Hattınızı tekrar gizli numaralara açmak için ise #253# i...

Sayfayı Paylaş