gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Avea numara taşıma tarifleri hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aveaya numaramı taşımak istiyorum ama avantajları nelerdir öğrenmek istiyorum.Teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Mevcut Tarifeler
    Kartalcell Numara Taşıma KartalCell Numara Taşıma avea ya numaranızı taşıyın kazanmaya başlayın aveanın avantajlarından yararlanın.

Fenercell Numara Taşıma FenerCell Numara Taşıma avea ya numaranızı taşıyın kazanmaya başlayın aveanın avantajlarından yararlanın.

Gsmobile Numara Taşıma GSMobile Numara Taşıma avea ya numaranızı taşıyın kazanmaya başlayın aveanın avantajlarından yararlanın.

Trabzoncell Numara Taşıma Trabzoncell Numara Taşıma avea ya numaranızı taşıyın kazanmaya başlayın aveanın avantajlarından yararlanın. Hem Takımınız Kazansın...

Avea numara taşıma tarifleri hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muallak taşı hakkında bilgi

Muallak taşı hakkında bilgi

muallak taşı video kudüsteki mübarek taş kudüsteki mübarek taş video taşın sırrı videosu Muallak taşı nedir, rivayetlerde bu taşla ilgili nelerden bahsedilir. Merak ediyorsanız arkadaşlarım bu yazımız tam size göre. Hacer-i Muallak'ın kuzey-güney çapı 18 metre, doğu-batı çapı 13.5 metre uzunluğunda. Mübârek taşın en yüksek yeri ise yerden 2 metre, en alçak yeri yerden 1.25 metre...
  2. Avea tercüman servisi numarası ücretlendirmesi hakkında bilgi istiyorum.

Avea tercüman servisi numarası ücretlendirmesi hakkında bilgi istiyorum.

Avea tercüman servisi varmış arkadaşlarım bunun numarası nedir, kaçtır. Birde bu servisin tam olarak ücretlendirmesi ücretlendirilmesi hakkında bilgi varsa sevinecem.
  3. Taş Küre Hakkında Bilgi

Taş Küre Hakkında Bilgi

Taş Küre Hakkında Bilgi istiyorum sizden kızlar ve şimdiden bilgiler için tşkler
  4. Avea Ücretsiz Dakika Öğrenme hakkında bilgiler

Avea Ücretsiz Dakika Öğrenme hakkında bilgiler

Aveada Dakika Öğrenme Ücretsiz Avea Ücretsiz Kalan Dakikalar Nasıl Öğrenilir Daha önce sizlere Avea da toplu mesaj nasıl gönderilir diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi de Aveada ücretsiz kalan dakikalar nasıl öğrenilir diyen arkadaşlarımız için, Avea dakika öğrenme ücretsiz sorgulama hakkında bilgiler paylaşıyoruz Melek'lerim. Kalan dakikalarınızı 9333’ü arayarak ücretsiz olarak...
  5. Avea numara taşıma tarifleri hakkında bilgi var mı

Avea numara taşıma tarifleri hakkında bilgi var mı

Selam melekler, ben sizden avea numara taşıma tarifeleri ve lampanyaları hakkında bilgi istiyorum. Yazabilirmisiniz..

Sayfayı Paylaş