gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Avon’dan ANEW Solar Advance Serisi

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Avon ANEW Solar Advance Serisi ANEW Solar Advance kullananlar

Cildimiz en değerli giysimizdir, sloganıyla yola çıkınca kozmetik firmalarının sunduğu nimetleri değerlendirmek gerekir. AVON cildimiz için güneşin zarar veren yönlerini silecek olan bir seriyi bizlere sundu. Avon Anew serisi içindeki Solar Advance Serisi’ni sizlerde beğeniyle kullanacaksınız. “Avon ANEW Solar Advance Serisi” içinde yer alan güneşten koruyucu yüz losyonuyla yüzünüze güneşin zararlı ışımları zarar veremeyecek. Tabi yüzümüz kadar değerli olan dudaklarımızı da Avon unutmamış ayrıca yüzümüzün en hassas bölgesi olan göz çevresi içinde Anewin bu serisi yeterli olacak.

Avon’dan ANEW Solar Advance Serisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garfield Serisi

Garfield Serisi

garfield serisi garfield serileri
  2. Soda

Soda

Temiz, küçük bir kısmettir.Rüyada soda görmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir
  3. Avon Bronze After Sun Serisi ile kalıcı ve sağlıklı bronzluk seti

Avon Bronze After Sun Serisi ile kalıcı ve sağlıklı bronzluk seti

avon after sun avon bronze be bronze after sun aftersun Avon Bronze After Sun Serisi ile kalıcı ve sağlıklı bronzluk setini aldım.kesinlikle hiçkimse avonun bu tarz ürünlerini almasın.ben hayatımda ilk defa yandıktan sonra böyle oldum cildim soyulmazdı bile.ama bu ürün sayesinde vücudum su topladı soyuldu.inanılmaz acı çekiyorum.cildim berbat oldu.avonun ürünlerine güvenmeyin
  4. Cilt bakımı ANEW İN reversalıst

Cilt bakımı ANEW İN reversalıst

ANEW İN reversalıst 35 yaş üstü gece ve gündüz kremini kullananınız var mı? eğer kullandıysanız sonuçlarından memnun kaldınız mı ??
  5. Pronovias 2012 Advance Gelin Koleksiyonu..

Pronovias 2012 Advance Gelin Koleksiyonu..

Pronovias 2012 Advance Gelin Koleksiyonu çok zarif ve sik görünüyor..

Sayfayı Paylaş