gebe
  1. pelem

pelem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    240
    Ödül Puanları:
    0

Avustralya'ya Calismak, Turist yada Ogrenci Olarak Gitmek isteyenler Buraya !! :)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında pelem tarafından paylaşıldı.

Merhaba
    arkadaslar bu konuyu acmamin nedeni turkiye'deki issizlik sorunu nedeniyle is bulamayan arkadaslar var ise bizler sizlere yurtdisinda tabi Avustralya'nin talep ettigi mesleklerden arkadaslar getirmek isteriz.. Burada gayet guzel bir ucretle ise girebilir calisabilirsiniz.. Isterseniz turist olarak gezme amacli gidebilirsiniz.:hidos: sizlerinde yakinlari Avustralya'da yasiyor ise ornegin kardesiniz olabilir, veya herhangi bir akrabaniz onlari gormeye gidebilirsiniz. Yada okuyan cocuklariniz varsa buraya master yapmak icin kaliteli universitelere gonderebiliriz.. Aradiginiz hersey mumkundur. Arkadaslar unutmadan soyleyim Avustralya hukumetinin su anda Ozellikle MUHENDISLERE COK ihtiyaci var. Ayrica CIFTCI aciklari da var. esiniz dostunuz veya arkadaslarinizdan eger ilgilenenler olursa bizlere rahatlikla Turkiye'deki Ankara ofisime rahatlikla ulasabilirsiniz.Ayrica ben sizlere sunada aciklik getiriyim benim esim Avustralya'da gocmenlik avukatligi yapiyor ve turkiyeden bir cok kisiyi Avustralya'ya gonderdi kimileri calisiyorlar kimileri akrabalarinin yanin gezmeye geldi.. Vize isleri ve ulasim konularinda yardim ediyoruz. (Kesinlikle Reklam Amacli Dusunulmemesini Sadece Arkadaslara Yardim Amacli Actigim Bir Konudur) Akliniza takilan herhangi bir konu oldugunda cekinmeden yazabilirsiniz arkadaslar ..:mendil:www.globalkoala.com tel: (0312) 447 29 90
    Sizlerinde sormak istedikleriniz veya yurtdisinda yasayan gurbette kalan hanimlar arkadaslar varsa buyrun kizlar :)

Avustralya'ya Calismak, Turist yada Ogrenci Olarak Gitmek isteyenler Buraya !! :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenmek isteyenler buraya!

Evlenmek isteyenler buraya!

Kusursuz bir düğün istiyorsanız, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp, planlı ve programlı hareket etmelisiniz. Düğün gününüze az mı kaldı? Panik yapmayın, işlerinizi kolaylaştıracak bu listeyi iyice bir inceleyin... • Eşinizle ayrıntılı bir bütçe hazırlayın. • Düğün için ayrı bir bütçe ayırın. • Düğün için uygun mekanları gezin. Son kararı vermeden tercih ettiğiniz mekanda benzer...
  2. avatar isteyenler buraya...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kendimi, yanlızca kendimi buralardan alıp gitmekten sıkıldım.

Kendimi, yanlızca kendimi buralardan alıp gitmekten sıkıldım.

gitmekle ilgili şiirler düşünmekle ilgili şiirler düşünmekle şiir yanlızla sözler anlaşılmamakla sözler Sıkıldım şu hayatta yaşamaktan. Sıkıldım kalabalığın içinde yanlız olmaktan. Konuşup konuşup anlaşılmamaktan sıkıldım. Eskileri düşünmekten sıkıldım. Yenilerin bir şeye kar etmediğini yinelemekten sıkıldım. Riya dolu sohbetlerden, iki yüzlü hayatlardan, kötü olmamamk adına hataları göre...
  4. yenilenmek isteyenler buraya!!!!

yenilenmek isteyenler buraya!!!!

Sevgili melekler... Sizde biliyorsunuz ki biz kadınlar için imaj herşeydir.Saçımızdan tutun ayakkabımıza kadar herşeyimiz kendimize yakışan olsun istiyoruz. İşte size çok güzel bir bölüm; Saçınızdan sıkıldınız mı? kesmek,boyamak yada şekil mi vermek istiyorsunuz ?saç şeklini,ten rengini tarif et hatta kısaca kendini tarif et sana uyan imajı yaratalım ve sana yakıştıralım. Çevredekilerin...
  5. Kopmak İsteyenLer Buraya...

Kopmak İsteyenLer Buraya...

Umarım beğenirsiniz meLekLerim....yupis :laugh:

Sayfayı Paylaş