gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Avusturya Islam Enstitüsü

Konu, 'Yurtdışı Melekleri' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yer: Matthias Corvinnusstrasse 2, 3100 St.Pölten Mevlana Camii

Islam Enstitüsünün Hedefleri

Egitimli anneler ve esler yetistirmek

Egitim merkezlerine kaliteli egitimenler kazandirmak

Camilerimizde sohbet verebilecek hoca hanimlar yetistirmek

Avusturya´da 20 yasini doldurmus herkes disaridan üniversite sinavlarina (Studienberechtigungsprüfung) girme hakkina sahiptir

Avusturya Islam Enstitüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avusturya

Avusturya

Avusturya Coğrafi Verileri Konum: Orta Avrupa'da, İtalya ile Slovenya'nın kuzeyinde yer alır. Coğrafi konumu: 47 20 Kuzey enlemi, 13 20 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: toplam: 83,870 km² kara: 82,444 km² su: 1,426 km² Sınırları: toplam: 2,562 km Sınır komşuları: Çek Cumhuriyeti 362 km, Almanya 784 km, Macaristan 366 km, İtalya 430 km, Liechtenstein 35 km, Slovakya 91 km,...
  2. Islamda tesettür

Islamda tesettür

islamiyette tesettür cilbab modelleri cilbab çeşitleri giyim cilbap modelleri Güçlünün güçsüzü ezdiği, kanun nizam diye hiçbir şeyin bilinmediği, çöl kanunu adı verilen kaba kuvvetin hüküm sürdüğü, insanların canavarlardan daha da ileri giderek kendi cinslerini parçaladığı bir zamanda, bundan tam 1400 küsur yıl önce, insanlığın yaratıcısı Allah (c.c) tarafından bir peygamber, bir kitap ve bir...
  3. Islandı Seccadem

Islandı Seccadem

Anlımı Secdeye Vurdum Agladım Bu Aciz Canımı Hakka Adadım Dünya Yalanımış ey gec anladım Islandı Seccadem Gözyaslarımla Dünya Yalanımış ey gec anladim Islandı Seccadem Gözyaslarımla Rukum Mevlayadır Secdem Mevlaya Artık Hevesim yok Fani Dünyaya Secdede Agladim Ben Doya Doya Islandı Seccadem Göz Yaslarimla Secde Agladım Ben Doya Doya Islandi Seccadem Gözyaslarimla Islandi Seccadem Gözyaslarimla...
  4. avusturya

avusturya

slm kimse varmı
  5. ıslama köfte :)

ıslama köfte :)

Işlama köfte tarifi istiyorum kızlr sizden ,acil lazım da :D

Sayfayı Paylaş