gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ay 3-4-5 Ocak 2012'de insanları nasıl etkileyecek?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

KIzlar Ay 3-4-5 Ocak 2012'de insanları nasıl etkileyecek? Bilgisi olan var mI?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu konu hakkında Astrologlardan henüz bir açıklama gelmediği için, size şuanda bilgi sunamıyoruz.

Ay 3-4-5 Ocak 2012'de insanları nasıl etkileyecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4-9 Ay Bebeğimizin beslenmesi nasıl olmalı

4-9 Ay Bebeğimizin beslenmesi nasıl olmalı

ek gıdaya nasıl başlanır bebek kahvaltısı nasıl olmalı bebek kahvaltısı hazırlanır bebe bisküvisi ne zaman verilir bisküvisi ne zaman verilir Yalnız anne sütüyle beslenen bebeklerde ek gıdalara dördüncü aydan sonra başlanır. 4-6 ay arasında anne sütüyle yeterli büyüme gelişme sağlanıyorsa sadece anne sütüyle beslemeye devam edilir, bu durumda ek gıdalara altıncı aydan sonra başlanır. Bu...
  2. 4 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

4 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

merhaba millet 4 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları istiyorum sizden
  3. Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır?

Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır?

Merhaba arkadaşlar. Benim bebeğim 4 ayına girecek sizden bu konuda bilgi ve öneri istiyorum. Henüz ilk anneliğim olduğu için çok heyecanlı ve acemiyim :) Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır? Tecrübeli annelerden bilgi bekliyorum.
  4. 28 kasımda ki ay tutulması burçları nasıl etkileyecek

28 kasımda ki ay tutulması burçları nasıl etkileyecek

Biliyorsunuz 28 kasımda ay tutulması yaşanacak. Bu tutulma burçlarımızı nasıl etkileyebilir ?
  5. Dolunay ve Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek ?

Dolunay ve Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek ?

dolunay ve ay tutulması nedir,dolunayın burçlara etkisi,ay tutulmasının burçlara etkisi,26 ağustostaki tutulma burçları nasıl etkiler, Koç Burcu ve Yükselen Koç; 22 – 28 Nisan Haftası Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı akrep burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıdır. Hatta yılın en zorlu tutulmalarından bir tanesidir diyebiliriz buna. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa...

Sayfayı Paylaş