gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Ay ışığı yok benim gecelerimde..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

benim gecelerimde ışık ile ilgili hikayeler ışık ile ilgili hikaye Ay ışığı yok benim gecelerimde..

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Hayatta dokunamadığım anları çiziyorum beynimde birer birer..
    Ellerimi birbirlerine ulaştıramadığım anları..
    Sevgimi, hüznümü yazıyorum,bir de sana olan aşkımı..
    Kalbimi iniltilerini duyuyorum..
    Dur diyorum, yeter artık, dur...

Bilinmezlerde kaybolmusum..Etrafim sessiz,kulagim sanki sagir...duymuyorum...İcime kapanmisim,sadece kalbimin atislarinı duyuyorum....hissediyorum...

Savasim kendimle....
    savasim sevgimle.....
    savasim "o"nla.....bilinmeyinimle...

Askimi aldim gidiyorum uzaklara....Etrafimda biraktigim onca seyi es geciyorum... Bosveriyorum bundan önceki hayatimi...Sadece sana ve sensizliğe adiyorum kendimi..Yollara düstügüm andan itibaren bir aci kapliyor her bir yanimi....pismanlikmi bu....belirsizlikmi....

Ölüyorum galiba..Senin varligin bana mutluluk verdigi kadar acida veriyor...hissedemiyorum...yolun sonunami geldim hic farketmeden....
    Ay ışığı yok benim gecelerimde..
    Bir ben.. Karanlıklar prensesi..
    Birde yıldızsız gece...
    Sensizliği unutmamak lazım bir de...
    [/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]alinti[/FONT]

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
Ay ışığı yok benim gecelerimde.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ay Işığında Dans

Ay Işığında Dans

ay ışığında dans Bir yerlerde varsın biliyorum Birgün ellerim dokunacak Yüreğim kafesinden çıkarak Karışacak çağlayanlara Biliyorum sen ve ben Aynı düşün içindeyiz. Sen beni ben seni arıyoruz. Kelebeklere baktığında Senin de gözlerin doluyor Düşündükçe, Güzelliklerini ve kısacık ömürlerini Dün gece yine aynı düşü paylaştık Atlayıp bir gemiye dünyayı dolaştık sevgili Yunusların çığlıklarıydı...
  2. Ay ışığında saklıdır..

Ay ışığında saklıdır..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gecenin Işıkları

Gecenin Işıkları

Gecenin karanlığında dans eden etrafı şenlendiren şu güzelliğe bakın renk cümbüşleri harika :)
  4. Sevginin Ay Işığı

Sevginin Ay Işığı

Sevginin Ay Işığı Çok eskiden yeşil bir vadinin içinde bir ırmak kıyısında kurulu bir köy varmış,taa dünyanın öbür ucunda. O zamanlar gündüzleri pek güneşli geçermiş, yağmur yağmadıkça; geceleri hep yıldızlı olurmuş,bulutlar olmadıkça, köy sakinleri tarımla uğraşırlarmış, hayvanlar avlarlarmış, uçsuz bucaksız arazilerinden, sularını kaynağı çok uzakta olan, köylerinin içinden geçen, ırmaktan...

Sayfayı Paylaş