gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayağım yerden kesilsin diyenlere

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ayağım yerden kesilsin diyenlere [​IMG]
    Ayağınızı yerden kesmek için mutlaka otomobile ya da klasik bir motosiklete sahip olmanız gerekmiyor. Segway, ülkemizde tanınan ismiyle Ginger, iki tekerlekli kendi kendini dengeleyen bir ulaşım aracı. Dean Kamen tarafından 2001 yılının sonlarına doğru kamuoyuna duyurulan Segway, yüzyılın icadı olarak lanse edildi.Ancak yüzyılın icadıyla ilgili bazı ciddi sıkıntılar da vardı. Hatta bu sıkıntıyı en üst kademede yaşayan kişi de ABD Başkanı George W. Bush oldu.
    Başkan Bush'un Segway'den düşmesiyle güvenilirliği tartışılmaya başlanan Segway dışında, bugün için kullanılan birçok Segway benzeri araç var.

Ayağım yerden kesilsin diyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oyy yerim seni çok mu acıktın ayağını yiyorsun:))))

oyy yerim seni çok mu acıktın ayağını yiyorsun:))))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ataturk Kurani Ayaklar Altina Aldi Diyenlere Ders Olsun

Ataturk Kurani Ayaklar Altina Aldi Diyenlere Ders Olsun

kuranda atatürk atatürk kuranda geçiyormu türkler geçiyormu kuranı yırttımı kurana bastımı Atatürk´ün peygamberine hayranlığı Atatürk aynı ismi taşıdığı Hz. Muhammed Aleyhisselam’a son derece bağlı ve saygılı bir insandır. Bu saygı ve bağlılığı ifade etmesi açısından şu olayı nakletmemiz yerinde olacaktır: Bir vesile ile Batılı bir oryantalistin Hz. Peygamber hakkında yazdığı bir kitap...
  3. Ne olursa olsun tirnaklarimi yerim diyenlere

Ne olursa olsun tirnaklarimi yerim diyenlere

yeme tirnaklarini - ben tirnaklarimi yemiyom , kenarindaki etleri yiyorum - hasan yeme olm tirnaklarini + neremi yiyim - tirnaklarini yerken cok komik gozukuyosun + sen beni dondurma yerken gordun mu - yeni manikur yaptirdim sekerim + havan batsin -yeme tırnaklarını +ben yemıom yere atıom ki -tırnaklarını yeme nan +wer o zmn senın tırnaklarını yeyim -tırnaklarını yeme +yok ben ztn...
  4. Aşk Ayağınızı Yerden Kesiyor Mu?

Aşk Ayağınızı Yerden Kesiyor Mu?

Bazılarımız aşık olduğunda kendini kaybeder ve normalde yapmayacağı herşeyi yapmaya başlar. Bu da çoğu zaman ilişkilerini zora sokar. Bakalım siz de bu tür insanlardan mısınız... Testler / Test Göster - TNN
  5. Hem Yerim Hem Zayıflarım Diyenlere !

Hem Yerim Hem Zayıflarım Diyenlere !

Hem istediğiniz yemeklerden yemek hem de kontrollü bir biçimde zamana yayarak sağlıklı kilo vermek mi istiyorsunuz ? Yiyerek zayıflama devrindeyiz artık. Hem yemek hem de kilo vermek mümkün. Zayıflamak için aç kalmak şart değil. Aç kalır kilo veririm diyorsanız hata ! Aç kalmadan zayıflamalısınız ki verdiğiniz kiloları geri almayasınız ! 1. Porsiyon kontrolü her şeydir. Çoğu insan kilo...

Sayfayı Paylaş