gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayak ve ter kokusuna TendSkin çözümü!

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Tabiri caizse şayet, ayak ve ter kokusu toplu katliama neden oluyor benim nacizane fikrimce :) Bu hijyenik olmakla birlikte, çoğu zaman sağlıksal bir sorunun da etken olduğu ve bir çok kadın - erkeğin problemidir aslında...

Ayak kokusu için, bir çok kozmetik markanın çeşitli ürünleri vardır. Bunlardan biri Avon'un ayak kokusunu önleyen pudrası. Ki ben buna aile bireylerimden birinde tanık oldum Melek'lerim. Gerçekten de kokuyu anlık değil bir kutu üründen sonra kökten çözdü.

Avon'un bu ürününü bir kenara bırakıyor ve şimdi size TendSkin'in ayak ve ter kokusuna etkili ve kesin çözümlerinden bahsetmek istiyorum Melek'ler.

Koltuk altı bölgesi için etkili bir deodorant özelliği sağlayan TendSkin’i ayak kokusunu engellemek için de güvenle kullanabilirsiniz. Bunun için çorap ve ayakkabı giymeden önce ayak deodorantı olarak uygulayabilirsiniz.

İnceltici bakım fonksiyonlarıyla bayanları en büyük dertlerinden kurtaran Bodyshape, kanıtlanmış etkisi ile piyasadaki benzerlerini geride bırakıyor. Patentli Lipozom Taşıyıcı Sistemi ile, kukui fındığı yağı, yeşil çay ekstresi ve organik kafein gibi doğal etken maddeler içeren bu inceltici bakım kremi, cilde derinlemesine nüfuz edebiliyor. Üstelik, birçok selülit kreminde bulunan ‘aminophylline’ adlı yan etkisi olan kimyasal maddeyi içermediği için rakipsiz olan bu ürünle düzenli kullanımda incelmenin yanı sıra ciltteki selülit görünümünden de tamamen kurtulmak mümkün.

2. yagmur33

yagmur33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allahdan ayaklarim kokmuyor :)

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    çook şükür benim böyle sorunlarım yok ama paylaşımın için teş rüyammmmmmmmmmm :kiss:

Ayak ve ter kokusuna TendSkin çözümü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ter Kokusuna Doğal ve Bitkisel Yöntemler

Ter Kokusuna Doğal ve Bitkisel Yöntemler

yüz terlemesine adaçayı Doğal bitkilerle istenmeyen vücut kokusunu önleyebilirsiniz. Çoğu vücut kokusunu gidericiler kokuyu gizlemeye, terlemeyi azaltmaya ve nemle dost olan bakterilerden cildi korumaya çalışır. Bununla beraber ter kokmaz, koltuk altlarında ve genital bölgelerde bulunan ter bezleri tarafından üretilen ter, protein ve yağlı mineraller yayar, kokuya neden olan bakterilerin...
  2. Ter Kokusunu Önleyin

Ter Kokusunu Önleyin

ter kokusunu önleyen bitkiler ter kokusu yapan hastalıklar çocuklarda kokusu hamilelikte bebeklerde Sevgili Melekler yazın en korkulan şey ter kokmaktır sık sık duş alarak kötü ter kokusunu önleyebiliriz birde doğal bitkilerle ter kokusunu önlemek mümkün buyrun size ter kokusunu önlemeye yardımcı bitkiler :tik: Çoğu vücut kokusunu gidericiler kokuyu gizlemeye terlemeyi azaltmaya ve nemle...
  3. Ayak kokusuna çözüm...

Ayak kokusuna çözüm...

ayak kokusuna çözüm ayakkabıların kokmaması için ayak kokusuna cozum kesin çözüm ayakların kokmaması için Dert yanılan bir noktada pratik cözümler :) Ayak kokunuz sadece sizi değil artık çevrenizdeki insanları bile rahatsız etmeye başladı. Peki bu kokudan nasıl kurtulacaksınız? İşte size ayak kokusundan kurtulmanın püf noktaları; Ayağınız kokuyorsa, ılık çay dolu bir leğene ayaklarınızı...
  4. ter kokusuna net  çözüm

ter kokusuna net çözüm

cep sodası nedir cep sodası Eski bir Fransızca dergiden öğrendiğime göre ter kokusuna kesin çözüm: Cep sodası.(Beyaz, toz şeklinde olan) Evet..bildiğimiz cep sodasını her banyodan sonra koltuk altımıza sürdüğümüzde asla ve kat'a ter kokmuyoruz.Sürüyoruz ve tekrar yıkamadan çıkıyoruz, ten de kalıyor yani.. Bunu yıllardır deniyorum çevreme öneriyorum ve sizlerle de paylaşmak istedim. Ne deo ne...
  5. ter kokusuna son !!!!

ter kokusuna son !!!!

terkokusunason ter kokusuna son terkokusunasoncom arkadaslar her banyodan sonra bildigimiz karbonatı koltuk altlarınız ıslakken sürün, aynen pudra gibi... ne bir koku kalıyor ne de rahatsızlık... deneyin cok memnun kalırsınız... bir de gercekten de terlemeyi engellemedigi icin saglıklıda... sadece kokuyu kesiyor

Sayfayı Paylaş