gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Ayca Yesim Canlar Dayanmaz 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

aziz şükrü özoğuz Ayca Yesim Canlar Dayanmaz 2008

SANATÇI ADI : Ayca Yesim

ALBÜM ADI : Canlar Dayanmaz

YIL : 2008

COVER:

ALBUMDEKi PARCALAR:

1. Ahteri Düşkün Garib ü Aşık-ı Avareyim
    2. Kalplerden Dudaklara Yükselen Sesi Dinle
    3. Ne Dertler Kalır Ne Hüzün
    4. Nihavend Violonsel Taksimi: Samet Kutluğ
    5. Yaz Günleri En Tatlı Hayaller Gibi Geçti
    6. Büyülü Bir Rüyanın Kanatlarından İndim
    7. Nihavend Keman Taksimi: Aziz Şükrü Özoğuz
    8. Kaçsam Bırakıp Senden Uzak Yollara Gitsem
    9. Bir Deniz Ki Gözlerin Ölürcesine Derin
    10. Nihavend Ud Taksimi: Osman Nuri Özpeker
    11. Unutmadım Seni Bir An
    12. Benim Gönlüm Bir Kelebek
    13. Günlerdir Düşünür Dururum Seni
    14. Güneş Bugün Daha Sıcak Yakıyor
    15. Nihavend Kanun Taksimi: Taner Sayacıoğlu
    16. Pek Özledim Seni
    17. Sarahaten Acaba, Söylesem Darılmaz Mı
    18. Akşamı Süzme Deniz
    19. Maviden Mavi Akar
    20. Kalbe Dolan İlk Bakış

Ayca Yesim Canlar Dayanmaz 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Can Dayanmaz

Doğuş - Can Dayanmaz

Bir gün öncesi bir gün sonrasi Yanlizligin tam ortasi Yar gitti elden ellerin oldu Yollar ask doldu hüzünle doldu Yar gitti elden ellerin oldu yollar ask doldu hüzünle doldu Can dayanmaz can dayanmaz Buna ne ask yar dayanmaz Can dayanmaz can dayanmaz Buna ne ask yar dayanmaz Kaderime vur o sana vurmasin son umudum ol düsman duymasin Haberini sal bütün asklara uzak olsun ikimizden de...
  2. Demir Demirkan - Dağlar Dayanmaz

Demir Demirkan - Dağlar Dayanmaz

Geriye bakmadan acıya aldırmadan Yoluna devam et şimdi Kötüyü görmeden yalanı bilmeden Yoluna devam et şimdi, yoluna devam et şimdi Hayat başlar gün doğarken Karanlıktan kurtul gel Dağlar dayanmaz sana eğer ki aşmak istersen Yollar direnmez sana eğer umutla yürürsen Geriye bakmadan acıya aldırmadan Yoluna devam et şimdi Kötüyü görmeden yalanı bilmeden Devam et şimdi, yoluna devam et şimdi
  3. Aydan Kaya Aşk Çıkmazı 2008

Aydan Kaya Aşk Çıkmazı 2008

Aydan Kaya Aşk Çıkmazı 2008 ALBUMDEKİ PARÇALAR Dön Aşk Çıkmazı Pembe Panjur Hoşçakal İsmi Lazım Değil Kulvarında Yarıştırma Devlerin Aşkı İtiraf Daralıyorum Elveda Derken İtiraf (Bonus Track) Pembe Panjur (Bonus Track)
  4. Sevinç Ay "Karadeniz Rüzgarı" 2008

Sevinç Ay "Karadeniz Rüzgarı" 2008

ALBÜMDE BULUNAN PARÇALAR 01 - Ah Gülüm Gülüm 02- Aksu Dere Yolu 03 - Askerlik Geldi Basa 04 - Cal Dagi Beri Bakar 05 - Ceyizlik Sandigi 06 - Darbe 07 - Derin Derin Göllere 08 - Giresun Ordu 09 - Giresun´u Gördün Mü 10 - Güm Güm 11 - Karadeniz Rüzgari 12 - Tahammülüm Kalmadi
  5. bunlara yürek dayanmaz..

bunlara yürek dayanmaz..

Bungee jumping (ya da diğer deyişle bungy jumping) yapanların fotoğraflarına bakmak bile insanı geriyor. Adrenalin düşkünlerinin popüler sporu Bungee Jumping, Yeni Zelanda'da ortaya çıktı. A J Hackett'ın Auckland'daki bir köprüden yaptığı orjinal atlayışla ilk kez görüldü. Bu sporda uzunca bir yapıdan geniş bir lastik kordona bağlanılarak atlanılır. Uzunca yapı genellikle bir bina,köprü...

Sayfayı Paylaş