gebe
  1. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28

AYET-EL KÜRSİ'NİN ÇOK ÖZEL FORMÜLÜ etkili olacağını düşündüğüm için paylaşmak istedim

Konu, 'Gebelik' kısmında esra2012 tarafından paylaşıldı.

AYET-EL KÜRSİ'NİN ÇOK ÖZEL FORMÜLÜ ÖNEMLİDİR: Sadece Müşkil-ÇOK ÖNEMLİ- olan işlerle ilgili olarak, niyet edilerek, Allah'tan istemek için uygulanır.

1.ci gün : 50 kere Ayet-el Kürsi okunur, diğer günlerde de;
    2.ci gün 170,
    3.cü gün 220,
    4.cü gün 313,
    5.ci gün 50,
    6.cı gün 170,
    7 ci gün 313 defa okunur.

- Gece 11 den sonra sabah 5 e kadar olan zaman içinde okunmalıdır.

- Çok ama çok tesirli dir. Çok defa denenmiştir. İnanarak okunmalıdır.

Asena_Sule bunu beğendi.
AYET-EL KÜRSİ'NİN ÇOK ÖZEL FORMÜLÜ etkili olacağını düşündüğüm için paylaşmak istedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur. 75 yaşındaki amca karısından bir fincan daha çay isterken "Çiçeğim, bir bardak daha verirmisin?" der.Sonra da "peteğim, hiç şekersiz lütfen" diye ekler 65 yaşındaki tatlı karısının getirdiği tavşan kanı çayı alırken de "bebeğim, sana çok zahmet oldu" diye ekler.Genç adam, yaşlı amcanın karısına kullanıdığı...
  2. Nostaljik İtiraf [ çok beğendim paylaşmak istedim]

Nostaljik İtiraf [ çok beğendim paylaşmak istedim]

. ......Onu ilk tanidigim zaman 14 yasinda bir ortaokul talebesiydim,0ysa 30 yasinda ve evliydi.babamla arkadas olmuslardi,ailelerimiz devamli birbirilerine gidip gelirlerdi,bir zaman sonra aile dostumuz oldu,o zamanlar ben ona amca diyordum.terbiyeliydi iyi konusurdu, babamla -annemle sohbet ederken devamli onu dinlerdim,o beni ve kardeslerimide cok severdi, bazen bana,kizim yavrum...
  3. moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

bozuk gebelik bozuk gebelik nedir bozulmuş belirtileri kızlar içime atmaktan yoruldum artık.. En iyisi sizlerle dertleşmek.. ne zormuş kadın olmak.. 1 yıllık evliyim ve son 4 aydır bebek için denemeler yapıyoruz ve bugün yine adet oldum.4.ayda bitti gitti.Ve eşim 3 gün sonra askere gidiyor.Neden hamile kalamıyorum diye sabah bağıra bağıra ağladım.Hormon değerlerim normal herşey iyi ama...
  4. çok etkili bir dua  ayet-el kürsi  ve faziletleri

çok etkili bir dua ayet-el kürsi ve faziletleri

dilek için ayetel kürsi 313 ayetel kürsi evlilik için en etkili ayetler ile dilek duası Geceleyin inmiş olan bu Ayet-i Kerimeyi, Efendimiz (SAV), Zeyd'i (RA) çağırarak yazdırmıştır. Ayet-el Kûrsi indiğinde, dünyadaki bütün putlar ve krallar yere düşmüş ve başlarındaki taçları yuvarlanmıştır. Şeytanlar birbirleriyle çarpışarak kaçıp, iblis'in yanına toplanmışlar ve ona bu karışıklığı haber...
  5. Ayet-El Kürsi'nin Önemi ve fazileti hakkında

Ayet-El Kürsi'nin Önemi ve fazileti hakkında

Âyet-El Kürsî'nin Fazîleti Nedir, Âyet-El Kürsî'nin Önemi, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda gelen bir misafir sorusu ve ricası üzerine Ayet-El Kürsi'nin önemi hakkında bilgiler aktarıyor ve ilgili tüm arkadaşlarımız için Ayet-El Kürsi fazileti konusuna değiniyoruz. Ayrıca; http://www.meleklermekani.com/tum-islami-bilgiler/219150-enam-suresi-ve-faziletleri.html konumuzuda...

Sayfayı Paylaş