gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aynalar da süslenmek ister!

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aynalar da süslenmek ister! [​IMG] Evinizin havasını değiştirmek istiyor fakat ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? İşe aynalardan başlayabilirsiniz.

Romantik izler
    Banyoya her girdiğinizde çiçeklerle bezeli romantik bir aynada kendinizi seyretmek isterseniz önerimize kulak verin. Bu iş için birkaç yapışkanlı çiçek tüpü ve bir demet çiçek alırsanız gönlünüzce aynanızı düzenleyebilirsiniz.

Çeşitli renklerdeki yapışkanlı çiçek tüplerini Tahtakale ya da Euroflora’da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Etnik esinti
    Evinizin bir odasını etnik izlerle yenilemek istiyor, fakat çok da abartıya kaçmaktan çekiniyorsanız; abartısız ve fazla aksesuara gerek duymaksızın kullanabileceğiniz ve etnik izleri odanızda taşıyabileceğiniz tek aksesuar aynadır.

Hal böyle olunca biz de sizlere etnik izler taşıyan bir ayna hazırlamaya karar verdik. Maskeleme bandı kullanarak ayna çerçevesinin kenarlarını arzu ettiğiniz bölümlere ayırın.

Her bölümü ayrı ayrı cam boyaları ile boyayın. Boyanın kurumasına izin vermeden bantları çıkartın. Boyanın kuruması için bir gün bekletin. Kırtasiyelerden, hobi marketlerden kolaylıkla sağlayabileceğiniz boyutlu boyalarla, çeşitli noktalar koyarak desenleri oluşturun. Son olarak kuvvetli bir boncuk yapıştırıcısı kullanarak taş, kristal, boncuk ya da pulları zevkinize göre istediğiniz bölümlere yapıştırın.

Akvaryum gibi
    Evinizde hep bir akvaryum istediniz ama balıklara bakmak size zor geldi. Her seferinde almaktan vazgeçtiniz. Kolayı var. Aynanıza yeşil, beyaz ve sarı cam boyalarını kullanarak yosunlarla boyayın. Aralara dekupaj kağıtlardan keseceğiniz birkaç balığı dekupaj tutkalı ile yapıştırın.

Şimdi birkaç yosunu da balıkların üzerinden geçerek boyayın. Kuruduktan sonra boyalı kısımlarını verniklerseniz silinirken zarar görmesini engellemiş olursunuz. Birkaç dakikada hazırladığınız akvaryumunuz gerçeğinden hiç de farklı değil.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Aynalar da süslenmek ister!
    rüya evimi bir gör her yer incik boncuk bayılırım süslü püslü evlere.Paylaşımın için sağol canım

Aynalar da süslenmek ister! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aynalar da Gerçekler...

Aynalar da Gerçekler...

Adamın biri, ilk defa gittiği şehrin tarihi çarşısına uğradığında, bir dükkana girerek; - Hatıra eşya almak istiyorum, demiş.Ne tavsiye edersiniz? Dükkan sahibi yaşlı zat,adamı tepeden tırnağa süzüp: - Buranın en meşhur malı, aynalardır evladım, demiş. Ama onları almaya güç ister. Adam, hiç düşünmeden: - Ben, yaşadığım şehrin en zengin insanıyım, diye atılmış. Benim için para önemli...
  2. Süslenmek

Süslenmek

Genç kızların sülenmesi evlenmelerine, kadınların süslenmesi eşi için olursa muhabbete, evden dışarı çıkarken süslenmek fitneye, Kadınların ve erkeklerin adet üzere üst ve başlarına çekidüzen vermesi güzel ahlaka ve hayra, Aşırı ve tuhaf süslenme fakirliik ve gidişatın bozulmasına, Dünyanın insan için bezenmesi ve arzu edilen her şeyin hemen ve çabukça oluvermesi ahiret için tehlikeye ve...
  3. Kendi el becerinizle ayna yapmak isterseniz işte yapımı

Kendi el becerinizle ayna yapmak isterseniz işte yapımı

ayna yapmak ahşap ayna yapımı yapımı video el aynalar mozaik El becerilerini seviyorsanız işte size el becerinizi gösterebileceğiniz bir işlem mozaik ayna yapımı.İster banyonuz,dilerseniz çocuk odası için hazırlayabilirsiniz arkadaşlar... Gerekli malzemeler: Kare şeklinde bir ahşap plaka, Askı, yine kare bir ayna, küçük mozaik parçalar, yapıştırıcı özellikli derz dolgu, spatula ve kumaş...
  4. Aynalar

Aynalar

Evinde değişiklik yapmak isteyenler ,önceki hedefiniz aynalar!!! Hoşunuza giden figürleri aynanıza yansıtabilirsiniz.Kullanacağınız yere göre değişiklik gösteren bu aynalar çok hoşunuza gidecek. Kızınızın odası için melek,oğlunuzun odası için futbolcu figürleri ,giriş için kullanabileceğiniz aynalı askılarla farklı hava katacaktır...
  5. Hayat bir aynadır. Siz ona gülümserseniz, o da size gülümser.

Hayat bir aynadır. Siz ona gülümserseniz, o da size gülümser.

Yaşamını iyileştirmek isteyen herkes ilk önce olumlu düşünmeyi öğrenmelidir. Çünkü düşünceler inançları inançlar davranışları davranışlar da çevre ile etkileşimi belirler. Zihni sağlıklı olanların bedenleri de daha sağlıklı olur. Dolayısıyla olumlu düşünce hayatın kalitesini ve süresini de artırır. Olumlu düşünce yeteneği öğrenilebilecek bir yetenektir. Bu yeteneği geliştirmek için...

Sayfayı Paylaş