Aynı saatlerin anlamı

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye

Melekler hiç merak ettinizmi acaba aynı saatler ne analama geliyor.Doğrusu ben merak ettim ve sizde bu bilgiden kusur kalmayın istedim hahaha

01:01 = SéNi SéviyOr
    02:02 = SéNdéN Ho$LaNıyor
    03:03 = Sana A$ıK OlMaYa Ba$lıyOr
    04:04 = SéNi ÇoKK SéviyOr
    05:05 = SéNdéN NéfRéT éDiyoR 06:06 = KöTü BiR GüN
    07:07 = SéNi SévMeyE Çal$ıyoR
    08:08 = GüzéL BiR Gün
    09:09 = SéNi ÜzéCéK
    10:10 = SéNdéN AyRıLmaYı Dü$üNüyoR
    11:11 = SaNa SüPrİZ YapaCaK
    12:12 = SéNi KalpTéN SéViyOR
    13:13 = SéNi KıSKaNıoR[​IMG]

14:14 = SaNa TéL éTméiyi Dü$üNüoR
    15:15 = éSkİ SévGiLiNi GöRéCéN
    16:16 = SéNi AlDaTıyoR
    17:17 = oNunLa iLgİLi DiléKLériN qéRçéKLé$éCéK[​IMG]
    18:18 = SéNi %100 SéVioR[​IMG]
    19:19 = SéNi ÖpMéK iStİoR
    20:20 = SéNiNLé éVLéNméYi Dü$üNüoR[​IMG][​IMG]
    21:21 = SéNi Dü$üNüoR[​IMG]
    22:22 = SaNa KahVé ıSmaRLaYaCaK
    23:23 = SaNa DéLi qİbİ a$ıK[​IMG]
    00:00 = $u aNDa SéNi RüYaSıNDa qöRüyoR[​IMG][​IMG]

2. seda88

seda88 Aktif Üye

18:18 %100 seviyor süpermişş nar :clapping:

3. BaDe16

BaDe16 Hamiş Melek

hihi kuzenim gece 00:00 olunca saatini öperdi :)))))

4. BaDe16

BaDe16 Hamiş Melek

ilk yorumun hayırlı olsun semüj :slm:

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gerçekten beni %100 seviyordur umarim. :/

narçiçeğimm bunu beğendi.
  6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bana hep 18.17 denk geliyor acaba oda sayilirmi ? :)

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sanada hayırlı olsun:)

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kesin beni öpmek istiyor

9. AngelShe

AngelShe Yeni Üye

10. asilim123

asilim123 Forum Okuru

bana hep 19.19 denk geliyo

11. tatyana

tatyana Forum Okuru

biz dün beraber dik ve dün 19 19 geldi bugün ise konuşuyorduk saate baktım 12 12 ve hemen söyledim anlamına buradan bakmış bende bakiyim dedim ve sonra güldük

12. derya uymaz

derya uymaz Forum Okuru

19.19 geliyo bana hep:clapping:

13. derya uymaz

derya uymaz Forum Okuru

bana hep 19.19 denk geliyo hayırdır inşallah:clapping::clapping:

14. busenur kaya

busenur kaya Forum Okuru

bana 20.20 geldi evlenmek....:p:p

15. ayşe çobanlar

ayşe çobanlar Forum Okuru

Burada yorum yapmak çok eğlenceli yaaa

Aynı saatlerin anlamı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ayni Haklar

ayni haklar ayni hak sınırlı haklar nelerdir nelerdir hak nedir Ayni Haklar Bir kimseye bir mal üzerinde doğrudan doğruya hakimiyet sağlayan haklardır.Herkese karşı ileri sürülebilir. a)Eşya üzerinde sağlanan yetki Ayni haklar alacak haklarından farklı olarak daha sınırlı sayıdadır.Ancak kanunda öngörülen tipler çerçevesinde kurulur.Hak sahibine...
  2. Hep aynı beste sana dair … Hep aynı güfte …

. Seninle aynı soyadı taşımayı hayal ederken,aslında yokluğunun senedine imzamı atmışım.Davetiyemiz bile geç kalınmış tarihleri gösteriyormuş ama ben farkına varamamışım. Gülüşlerin üvey evladıyım ben,gün yüzü görmemiş,acı miras bırakılmış… Bu yüzden ne sen yaraşıyorsun ömrüme… Ne de giydiğim bu gelinlik yakışıyor üzerime… Cevap veremiyorum suallerime,kimin için bu süs püs … Tüm...
  3. Ayni sey...

Minik oglan bahçede oynarken, babasinin arabasiyla sokaktan geçip, ormana dogru gittigini görmüs. Merak bu ya. O da arabayi izleyerek ormana gitmis. Bir de ne görsün. Babasi ile teyzesi arabanin yaninda durmus öpüsüyorlar. Çocuk bu ya, gördügünden etkilenmis durumda kosarak eve dönmüs, nefes nefese heyecanli bir sekilde annesine, "Anne, anne. Biraz önce babami ormanda" derken annesi...
  4. Saatlerin anlamı

saatlerin anlamı saatlerin anlami anlamları 2011 ASLINDA BÖYLE BİŞEY BANA SAÇMA GELDİ... SEVENSEVİYORDUR SEVMEYEN YİNE SEVMİYORDUR BUNUN SAATLE NE İLGİSİ VAR Dİ Mİ AMA..? NEYSE ARKADAŞIM BAKARKEN GÖRDÜM BU SAATLERİN ANLAMINI SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM... buyrun bakalım...: 01:01 = SéNi SéviyOr 02:02 = SéNdéN Ho$LaNıyor 03:03 = Sana A$ıK OlMaYa Ba$lıyOr 04:04 = SéNi ÇoKK SéviyOr 05:05 = SéNdéN...
  5. Hep Aynı Dua

kıssadan hisse, dini hikayeler, şeytan, melek, nefis aradığınız herşey burda meleklerim... Bir şahıs, Harem-i Şerîfin kapısında, Ey doğrulara yardım eden, haramlardan kaçınanları koruyan Allâhım!.. diyerek hep aynı duâyı okuyordu. Ona, Sen başka duâ bilmez misin? dediler. O şöyle açıkladı, bu duâyı tekrar etme sebebini: Ben Beyt-i Şerîfi tavâf ederken ayağıma takılan bir şeyi eğilip...
  6. 2012 Saatlerin İleri Alınma Tarihi

2012 saatler ne zaman ileri alınacak tarihi hangi ay hangi gün ile ilgili bilgiler burada melekler Bildiğiniz gibi gün ışığından daha fazla yararlanmak için her yıl saatler bir kere ileri bir kere de geri alınırlar.Bu sayede hem güneşin yüzünü daha çok görmüş oluruz,hem de enerji tasarrufu sağlamış oluruz melekler :) Bu yıl da saatlerin ileri alınacağı tarih 25 Mart.25 Mart 2012 Pazar...
  7. 2012 saatlerin romantik anlamları

2012 saatlerin romantik anlamları nelerdir hangi saat ne diyor lütfen yazın geçen gördüm çok hoşuma gitti bir daha görmek isterim:)
  8. Saatlerin İleri Alınmasının İnsan Vücuduna Etkileri!

ileri saat uygulaması, yaz saati uygulaması, ileri saat uygulamasının etkileri Sevgili melekler, bildiğiniz gibi pazar günü yapılan yerel seçimler, yaz saati uygulamasının bir gün gecikmeli olarak uygulamaya konulmasına sebep olmuştu. Salı sabaha karşı saatlerin 03:00'de 1 saat ileri alınmasıyla başlayan yaz saati uygulaması insan sağlığını da etkiliyor. Canlıların tümünde bulunan, üreme...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. aynı saatlerın anlamı

,
  2. saat aynı olunca anlamları

,
  3. saatler ve dakikalar aynı olursa

,
  4. aynı saatlerin anlamları,
  5. saat ve dakika aynı olursa,
  6. saatin ayni olmasinin anlami,
  7. aynı saatlerin,