gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aysun Kayacı'nın estetiksiz görüntüleri gözlerinize inanamıyacaksınız

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

aysun kayacının estetiksiz hali aysun kayacı eski hali kayacı estetiksiz estetik öncesi Evet meleklerim geçen günki proğramda aysun kayacı şaka ile karışık sadri alışık şeklinde tamamen orijinal olduğunu söyledi. Evet ben şahidim Aysun Kayacı tamamen orijinaldir. Orijinalde espiri yapar :D:D:D:D

AYSUN ŞAKA YAPTI !
    Kariyerine bayladğı 1997 yılından bu yana inanılmayacak bir değişim geçiren manken Aysun Kayacı, kelimenin tam anlamıyla bir estetik harikası. Göğüsleri silikonlu, dudakları ve yanakları dolgu olan Kayacı'nın dişleri porselen kaplama, çenesi de törpülendi. Önceki akşam başrolünü Fatih Ürek ile paylaştığı Şeytanın Pabucu adlı filmin galasına katılan Aysun Kayacı, basın mensuplarına "Hiçbir yerimde estetik yok. Tamamen orijinalim" diyerek şaka yapmaktan da geri durmadı. İşte Kayacı'nın inanılmaz değişimi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Nisan 2010
  2. Eda™

Eda™ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama dişlerini çok beğeniyorum bu kadının ya.:)

3. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dudakları güzel bence

4. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

aman ben bu kadını hiç sevmiyorum zaten boşwerim gittsin

5. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende beğenmiyorum bu kadını....

6. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bn bişey göremiyom *****

7. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    ben de göremedim niye ki

8. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bende göremedim ama görmesemde olur.çok antipatik bişi.dudakları silikon canım neyini beğeniyosun

9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çoook değişmiş vallahi :)

Konu güncellenmiştir.

10. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    vay be estetik güzeellerine bak

11. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben bundan daha güzelim :)

12. nilcik

nilcik Forum Okuru

estetk güzleri

yni estetksiz cok dgl gzler var önemli olan dogal olmak k b da en cirkin birini blee okadar operasyndan gcrsen oda öyle olr:) önemli olan doglık

13. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bende beğenmiyorum bu kadını

14. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    tüm ünlüler estetik olunca güzeller hele bazıları makyaj yapmadan sokağa çıkıp yanımdan geçseler tanımam

15. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

estetik mestetik kadın manyak güzell gerçi bukadar estetiği babanneme yapsalar bundan daha güzel olur valla

Aysun Kayacı'nın estetiksiz görüntüleri gözlerinize inanamıyacaksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AYSUN KAYACININ ESTETİKSİZ HALİ..

AYSUN KAYACININ ESTETİKSİZ HALİ..

aysun kayacının estetiksiz hali aysun kayacı eski hali kayacı estetiksiz aysu kayacının Gösteri dünyasının ünlülerinin zaman içinde geçirdiği değişim artık herkes için bildik bir konu oldu. Ama bazen bunun öyle çarpıcı örneklerine tanık olunuyor ki gören şaşırmaktan kendini alamıyor. İşte şaşırtıcı bir değişim geçirenlerden biri de manken Aysun Kayacı. Elite Model Look yarışmasında üçüncülük...
  2. Gaf kraliçesi aysun kayacı

Gaf kraliçesi aysun kayacı

Yani olurda bu kadarmı gaf olur aysun hani olurda af olurmu aysın ne yapıyon aysun :D:D AYSUN KAYACI, HAYDİ GEL BİZİMLE OL PROGRAMINDA BİR GAF DAHA YAPTI. KAYACI, 'ÇANKAYA'YA DAVET EDİLSEM KIYAFETİM YOK' DİYEN MÜJDE AR'A, 'KIYAFETİN YOKSA ÇIPLAK GİT' DEDİ. Aysun'dan yeni pot... Ünlü manken, Müjde Ar'a 'Giyecek kıyafetin yoksa Köşk'e çıplak git' dedi!. Haydi Gel Bizimle Ol programında...
  3. Estetiksiz doğal güzeller

Estetiksiz doğal güzeller

tuba büyüküstün estetikli mi doğal güzeller dogal güzeller en doğal azra akın estetikli mi Onlar hiçbir estetik yaptırmadan doğal güzellikleriyle son derece beğeni toplayan ve hayranlıkla bakılan sanatçılar Başka sanatçılar gibi bıçak altına yatıp orayı burayı değiştirip düzelttirdikten sonra ortaya çıkıpta ben güzelim havasına girenlerden değil tamamen doğal tamamen estetiksiz bu güzeller...
  4. Estetiksiz Yerli Güzeller

Estetiksiz Yerli Güzeller

yerli güzeller serenay sarıkaya estetiksiz hali birce akalay estetiksiz hali [B]Ekranlardan yakından tanıdığımız çoğu yerli güzel ne yazıkki estetik operasyonlardan geçen güzeller.Bazılarının estetik operasyon geçirdikleri bariz bir şekilde belli olsada bazılarının ise estetikli olup olmadığını anlamak biraz zor.. Bir de madalyonun öteki yüzü var arkadaşlar.O da hiçbir şekilde bıçak altına...
  5. Aysun Kayacı biyografisi

Aysun Kayacı biyografisi

Aysun Kayacı hayatı Aysun Kayacı biyografisi Aysun Kayacı hakkında bilgi Eski mankenlerden ve hayatını oyunculukla devam ettiren ünlüler arasında yer alan bir isim de Aysun Kayacı'dır Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda zerafeti ve güzelliğiyle ekranların sevilen isimlerinden biri olmayı başaran Aysun Kayacı hakkında ve hayatı hakkında bilgiler paylaşıyoruz :) Aysun Kayacı 23 Mart 1981...

Sayfayı Paylaş