gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ayyyyyyyyy ben çok güldüm....

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

işte ! aradığım kız bu İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı.
    Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından:
    'Evde mi bıraktım acaba?' İşte o an aradığım kız bu dedim.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pişmanlık
    Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur 18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi;
    'Keşke korunsaydım'
    --------------------------------------- ------------------------------------------------------------------Altıncı his

6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi.
    Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim.

Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi.
    Sustum.Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz. ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Öncelik

Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının 'benden önce biriyle oldun mu?' sorusuna, 'buraya gelmeden önce mi?' cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı?
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Suyu ısıt

Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum.
    Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz.'

Hala gülmekteyim.

Maalesef Kaybettik
    Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik' demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!)
    bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!' deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur...
    Ramazan geldi

Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri,orucu bozulmasın diye bana 'kanka' diyor ya..
    Danger
    Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de
    'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?
    Kıbleye çevirin

Bu zamana kadar hiçbir şeyi alkışlatamamıştım kısmet bugüneymiş.
    Lütfen o büyük alkışlarınız pilota 'Uçağı kıbleye çevirin, namaz kılacağım' diyen gurbetçi vatandaşımıza gelsin. Haberi gördüğümde ben öyle yaptım da.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Efendi Çocuklar
    Lütfen bir alkış da benim anneme zira kendisi geçen gün televizyonda
    zap yaparken, Aydın ve Fatih Ürek'i görünce, 'Ben bunları çok
    severim, mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyor, terbiyeli çocuklar' dedi.

2. dionisya

dionisya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ayyyyyyyyy ben çok güldüm....
    ellerine saglık cok begendim :hhh:

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Suyu ısıt

Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum.

Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz.'

Hala gülmekteyim.

:haha: çok güzeldi canım yaa saol emeğine sağlık

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh:canım benım teşekkurler...:hhh:

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    :haha:
    cok güzeldi tsk

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Efendi Çocuklar
    Lütfen bir alkış da benim anneme zira kendisi geçen gün televizyonda
    zap yaparken, Aydın ve Fatih Ürek'i görünce, 'Ben bunları çok
    severim, mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyor, terbiyeli çocuklar' dedi.

:haha::haha::haha::haha:koptummmm süperr emeğine sağlıkkkk

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    hahaha
    Süperler yaaa... Koptummm :D:D:D:D

:hhh:

8. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bnm saol ya harbiden komik olmuş koptummm yani.:)

ayyyyyyyyy ben çok güldüm.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur. 75 yaşındaki amca karısından bir fincan daha çay isterken "Çiçeğim, bir bardak daha verirmisin?" der.Sonra da "peteğim, hiç şekersiz lütfen" diye ekler 65 yaşındaki tatlı karısının getirdiği tavşan kanı çayı alırken de "bebeğim, sana çok zahmet oldu" diye ekler.Genç adam, yaşlı amcanın karısına kullanıdığı...
  2. ben güldüm :) türkçenin ingilizcesi

ben güldüm :) türkçenin ingilizcesi

türkcenin ingilizcesi - My mother to be my wife (Anam Avradım olsun ) - Come with ball my brother Come with ball (Topla Gel Abicim Topla Gel) - Chicken translation (Piliç çevirme) - Leave the door december (Kapıyı aralık bırak) - Where is this waiter who I put (Nerede bu kodumun garsonu!...) - Clean family girl (Temiz aile kızı.) - Your hand is on the job your eye is on...
  3. Gülden Karaböcek - Ben Olmalıydım

Gülden Karaböcek - Ben Olmalıydım

sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım ellerin ellerinde bulusmalıydı gozlerim gozlerinde konusmalıydı kalbim kalbimde ağlaşmalıydı boynuna sarılan ben olmalıydım ben...
  4. gülden karaböcek-ben olmalıydım

gülden karaböcek-ben olmalıydım

gülden karaböcek ben olmalıydım gylten karabocek gülden karaböcek sen olmalıydın BEN OLMALIYDIM o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım ellerin ellerinde bulusmalıydı gozlerim...

Sayfayı Paylaş