gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

azrail senaristler

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

ben şunu anlamıyorum.dizilerde oyuncuları istedikleri gibi öldürüp istedikleri zamanda diriltiyorlar.diziyi sevip alışıyorsun sonra bir bakıyorsun dizideki sevdiğimiz karakter ölmüş.neyse onsuzluğa alışıyorsun sonra nerden çıktıysa dirilip tekrar hiçbirşey olmamış gibi diziye devam ediyor.

2. sugar_kiz

sugar_kiz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Evet cok haklisin bende dizilerden skldim ve artik kitaplara sardim acikcasi dizilerden daha guzel

azrail senaristler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. azrail

azrail

Birbirin den değişik azrail resimleri burada .
  2. azrail...

azrail...

Azrail'in en çok sevindiği ve üzüldüğü an Cenab-ı Hak,Azrail Aleyhisselama;- -"Ya Azrail!.Bir kimsenin ruhunu alırken hiç üzüldüğün oldumu?diye sordu.O: -" Ya Rabbi herşey Sana malum...Yalnız bir kulunun ruhunu alırken çok üzüldüm.Oda bir gemi dalgalar arasında parçalanıp batmıştı.Fakat o gemide kundakta bir bebek vardı.Anasının ölümü emrolunmuştu,bebeğin annesinin ruhunu alırken...
  3. azrailin güzelligi

azrailin güzelligi

Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen, bazı formaliteler sebebiyle o imkanı bulamamıştı. Serap ı özel bir ilgiyle bizzat ben tedavi altına aldım. Ve kısa bir süre sonra da iyileştiğini gördüm. Ancak Serap"ın da bütün diğer kanserliler gibi ilk 5 yıllık süreyi çok...
  4. azrail..

azrail..

YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka > >tarafa biner..... > >şöför - eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der.... > >yolcu - ben Azrailim..canını almaya geldim der...... > >şöför alaycı bir tavırla > >- sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... > >yolcu sakin bir tavırla...
  5. Azrail sözleri

Azrail sözleri

azrail azrail, resimleri, ilgili sözler, sözleri, msjları, mesajları burada arkadaşlar Merhaba Melek'ler... Bu makalemizde sizlerle azrail sözlerini ve mesajlarını paylaşacağız. Bakalım beğenecekmisiniz:) hani insan ağlamak ister ya,gözlerinden yaş gelmez,hani bazen gülmek ister ya insanyürekten gülemez.hani birini bekler onu çok görmek ister ya insan,o beklenen hiç gelmez o zaman...

Sayfayı Paylaş