gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Babalar Günü ne zaman 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 yılındaki babalar günü hangi tarihe ve hangi güne tam olarak geliyor. yardımcı olurmusunuz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Babalar Günü ne zaman 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar günü ne zaman?

Babalar günü ne zaman?

babalar günü haziranın kaçı babalar günü ne zaman ayın kaçında haziranın kaçında kaçı Her yıl özellikle babalar günü yaklaştığında herkes birbirine babalar gününün ne zaman olduğunu sorar inanın ben bile bazen karıştırıyorum acaba Haziranın kaçı diye tereddütte bile kaldığım zamanlar oluyor Sizlerde eğer babalar günü zamanının tarihi kesin olarak bilmek istiyorsanız sizlere bu tarihi veriyorum...
  2. 2011 Babalar Günü Ne Zaman?

2011 Babalar Günü Ne Zaman?

2011 babalar günü babalar günü 2011 ne zaman ne zaman babalar günü, babalar günü nezaman, 2011 babalar günü, 2011 babalar günü nezaman, 19 haziran 2011 babalar günü 2011 yılında babalar günü hangi gün kutlanacak bilmeyenler için hatırlatmak istedim melekler 2011 de Babalar günü 19 Haziran da kutlanıyor. Her yıl Haziran ayının 3. Haftası Babalar günü olarak kutlanıyor.
  3. 2012 Babalar Günü ne Zaman

2012 Babalar Günü ne Zaman

Arkadaşlar 2012 Babalar Günü ne Zaman acaba bilen var mı?
  4. 2013 Babalar Günü Ne Zaman

2013 Babalar Günü Ne Zaman

2013 Babalar Günü Ne Zaman bilen varsa yazsın kızlar.
  5. 2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

Merhaba 2012 babalar günü dündü ve ne yazık ki ben unutmuştum son anda aklıma geldi ve çaktırmadan hediyemi aldım :) Önümüzde ki senede unutup babama mahçup olmamak için 2013 Babalar Günü Ne Zaman diye öğrenmek istiyorum şimdiden telefonuma not alacağım.

Sayfayı Paylaş