gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

babutsa-yanayım yanayım

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

babutsa resmi web sitesi babutsa web sitesi resmi babutsanın yanayım yanayımın sözleri
    son günlerin en oynak ve en popüler insanın içini kıpırdatan şarkısı...

Bir anlasan bir dinlesen
    Seni deli gibi sevdiğimi bir bilsen
    Bir sevdalı bir değilsen
    Bana ne çileler çektirdin bir görsen

Yanayım yanayım ateşlerde yanayım
    O kırmızı dudağından bir öpücük alayım
    Sarayım sarayım kollarımda sarayım
    Sen iste yeterki senin kulun kölen olayım

Ahhh yaktın sen beni ahh yıktın sen beni
    Bir ağlasan bir de gülsen
    Senin için dünyayı yakarım bir bilsen
    Bir tövbeli bir değilsen
    Bana ne çileler çektirdin bi bilsen

Yanayım yanayım ateşlerde yanayım
    O kırmızı dudağından bir öpücük alayım
    Sarayım sarayım kollarımda sarayım
    Sen iste yeterki senin kulun kölen
    olayım​

babutsa-yanayım yanayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yayla....

Yayla....

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
  2. Lerzan Mutlu - Yana Yana

Lerzan Mutlu - Yana Yana

Nasıl başlar nasıl biter aşk ben biliyordum Ne yazık ki iyi kötü biraz seni tanıyordum Nasıl başlar nasıl biter aşk ben biliyordum Ne yazık ki iyi kötü biraz seni tanıyordum O hatayı ben bir kere yaptım Bi daha yaparmıyım Deliye dönüp dolanıp peşinde sana taparmıyım? Seni beni yana yana Hem de urun urun arayacaksın Asıl o zaman ne kaybettiğinin Farkına varacaksın __________________
  3. yandım yandım

yandım yandım

Sevgilim gec kaldın aşka Benide hayata gec bıraktın Yaşayan bir ölüyüm şimdi Sensiz sessiz son baharda Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Sevgilim inanmadın aşka Gercekle yüzleşince korktun kaçtın? Yaşayan bir ölüyüm şimdi Beni anınca için sızlamaz mı? Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım...
  4. ya istiklal ya ölüm

ya istiklal ya ölüm

ya istiklal ya ölüm soruları istiklal ölüm ile ilgili sorular soruları ve cevapları test test Tayyib'e inat TÜRKÜZ ! Akepe'ye inat TÜRK MİLLETİYİZ ! Fettoş'a inat ULUS DEVLETİZ ! Sanmayın ki güçsüzüz... Biz Türkler, "Muhtaç Olduğumuz Kudretin, Damarlarımızdaki Asil Kanda" olduğunu yeryüzünde en iyi...

Sayfayı Paylaş