Babyliss Saç Maşası

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    saç maşa modelleri 2011 byblis maşa byblis saç maşası
    saç maşası, modelleri, önerileri, hangi markayı kullanmalıyım, nasıl kullanmalıyım

Hanımlar saçlarımı bu sıralar lüle ( maşa) yapıyorum ama her seferinde kuaförde yaptırmakta olmuyor. Evde ince ağızlı bir maşam var hediye gelmişti fakat bukleleri çok sık yapıyor oda ne oluyor hem kısa kalıyor saçım hemde kabarık kafalı oluyorum:D
    Benim istediğim şöyle hafif dalga olsun ve saçımı kısa göstermesin..

Hadi bakalım sizler ne öneriyorsunuz bana :)

Bir tane maşa var arkadaşımda özelliklerini veriyorum ama oda kalın deil ki ucu..

Babyliss Saç Maşası Özellikleri

Seramik kaplaması ile saçlara zarar vermez

25 mm Profesyonel saç maşası

Yüksek ısı performansı (100 – 200 ºC)

LCD ısı ayar göstergesi

yorumlarınızı bekliyorum...

Bildiğiniz daha iyi saç maşalarını buradan benimle paylaşabilirsiniz.

2. 123nazli

123nazli Forum Okuru

Merhaba, benim de kullandigim ve cok memnun oldugum masayi sizinle paylasmak isterim. Rowenta CF3410 Curler Timer, gercekten cok memnunum. sicakligi sac tipine gore ayarlandigi icin saca hic zarar vermiyor.

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.402
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba yorumunuz için teşekkür ederiz,keyifli paylaşımlar..

Babyliss Saç Maşası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Saç Maşası İle Doğal İri Dalga Nasıl Yapılır ?

maşa ile dalga yapma maşa ile dalgalı saç nasıl yapılır maşa ile iri dalga maşa ile iri dalga nasıl yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç güzelliği bize hava veren, yaptığımız saç modelleri ile şıklığımıza şıklık takan çok önemli bir unsur melekler :) Özellikle birkaç senedir saç trendleri arasında yer alan doğallık, tüm dünyada devam ediyor. Saçlar daha özgür, doğal kıvrımlarla...
  2. saç maşası alıcam kararsızım :S

selammmm bayanlaaaaar :deli: :deli: benim sorunum şu saç maşası almaya karar verdim kardeşim benimkini el altı yaptığından dolayı :sinir: bende bi bakim dedim yeni maşalara zaten ondan daha kalınında gözüm vardı hep :hhh: bendekinin mm sini bilmiyorum açıkcası braunun saç maşası. Memnunum aslında ondan ama daha iyi yapan ürün varsa ondan almak istiyorum. internette babyliss 2325E nano...
  3. Babyliss 2219ctre saç maşası 19mm seramik 85 wat

saçlarımı kestirdigimden dolayı ihtiyacım kalmadı yei aldım 3 defa kullandım toplamda 29 ytl çok güzel ve kalıcı dalgalar yapıyor
  4. Melekler Evde Saç Maşası Nasıl Yapılır öğrenmek isteyenler buraya

Evde Maşa Yapılışı Evde Saç Maşası Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 saç modası trendleri arasında yer alan ve modası asla hiç geçmeyen bir saç modeli olan maşalı saçlar için sizlere evde saç maşası nasıl yapılır diye tüyolar veriyoruz. Siz de saçlarınız havalı lülelere sahip olsun istiyorsabnız o zaman buyrun Melek'ler; Saçlarınıza maşa yapmak istiyorsanız bunu...
  5. Saç maşası nasıl seçilir?

Bu konu; saç maşası seçimi hakkında bilgi vermektedir. Özellikle Hürrem modeli saç olarak piyasada beğenilen maşalı saçlar birçok kadın için kurtarıcı oldu. Saçların şekil almama lüksünün olmadığı maşa uygulamasından bütün ünlüler faydalanırken her kadının da beğenisini toplamayı başardı. Kendinize maşa almayı düşünüyorsunuz ancak nasıl bir seçim yapacağınızı bilmiyor musunuz? İşte siz...

Sayfayı Paylaş