gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bağlama hakkında bilgisi olanlarrr

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar evlilikk yıldönümümüz yaklaşıyo eşime bağlama almak istiyorum.Ama hiç bi bilgim yok nasıl alınır neye dikkat edilir.Başlangıç için nasıl bişey almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.Teşekürler

Bağlama hakkında bilgisi olanlarrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenlik mesleği bilgisi ve öğretmenlik hakkında bilgi

Öğretmenlik mesleği bilgisi ve öğretmenlik hakkında bilgi

TÜRKİYE'DE ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİN TARİHÇESİ Ülkemiz yaklaşık bin yıldır Türkiye'dir. Türkiye'de öğretmenlik mesleğinin kökleri bin yıl öncesine giden uzun bir geçmişe dayanır. Bu nedenle Türkiye'de öğretmenlik mesleğine genel olarak bakarken konuyu Selçuklu Türkiyesi, Osmanlı Türkiyesi ve Cumhuriyet Türkiyesi olmak üzere üç ana dönemde ele almak gerekir: 1. Selçuklu Türkiyesinde...
  2. kimyasal peeling hakkinda bilgisi olanlar!

kimyasal peeling hakkinda bilgisi olanlar!

Birkac yildir yuzumdeki lekelerden sikayetciyim,ozellikle goz cevremde ve yanaklarimda koyu lekeler olustu,bir suru krem denedim ama hic faydasi olmadi,kimyasal peeling yaptirmayi dusunuyorum ama korkuyorum,yaptiran arkadslar varsa bildiklerini paylasabilirlermi lutfen.:) :) :)
  3. bağlama hakkında genel bilgiler

bağlama hakkında genel bilgiler

1.GERİLİM Gerilim ansiklopedik olarak iki şekilde açıklanmıştır; 1- Çekme kuvvetiyle karşılaşmış bir öğenin durumu. 2- Bir cisme uygulanan çekme kuvvetlerinin miktarı ve özellikle bu kuvvetlerin dik bileşeni. Bağlamalarda gerilim; tellerin sap üzerine uygulamış olduğu çekme kuvvetidir. Bağlamanın orta eşiğinden, üst eşiğine kadar olan mesafe göz önünde bulundurularak gerilim hesaplanacaktır....
  4. Hollanda hakkında genel tarih bilgisi

Hollanda hakkında genel tarih bilgisi

hollanda hakkında bilgi hollanda ile ilgili bilgiler tarihi bilgisi hakkında bilgiler genel Hollanda nın tarihi geçmişi hakkında tüm bilmek istedikleriniz....Umarım yeterli bilgiyi konu içerisinde bulabilirsiniz arkadaşlar:) On birinci yüzyılda Low Countries'te (bugünkü Belçika, Hollanda ve Lüksemburg'un üzerinde bulunduğu bölgede) kontluklar ve dükalıklar kuruldu. On beşinci yüzyılın...
  5. ketojonik diyet hakkında bilgisi olan

ketojonik diyet hakkında bilgisi olan

selam arkadaşlar ketojonik diye bir diyet varmış iyi kilo verdiriyormuş bu diyet hakkında bilgisi olan yada bu diyeti yapan varsa bilgi verebilirmi acaba hakkaten kilo verdiriyormu nasıl bir diyet

Sayfayı Paylaş