gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Baha gökyüzünde bulut olup gezme sevgilim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

gökyüzü okey gökyüzünde bulut olup gezme sevgilim
    yağmur olup düşersen bulamam seni

el bahçede gül olup açma sevgilim

gün gelip solarsan aramam seni

aramam seni aramam seni

o sensiz gecelere soramam seni

o sensiz gecelerde bulamam seni

gecelerde rüya olup gelme sevgilim

gün doğup gidersen soramam seni

el bahçede gül olup açma sevgilim

gün gelip solarsan aramam seni

2. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Baha gökyüzünde bulut olup gezme sevgilim
    paylaşım için saol

Baha gökyüzünde bulut olup gezme sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha yola çıktım arıyorum sevgilimi

Baha yola çıktım arıyorum sevgilimi

yola çıktım arıyorum yola ciktim ariyorum yolaçıktım arıyorum yola çıktım arıyorum sevgilimi son kez olsun zorluyorum kaderimi her geçen gün eziyet her yeni gün sanki dert olacaksa olsun artık aramakla bulunmaz kalpler böyle kırılmaz sevecekse sevsin artık her şeyin var bir sonu ayrılıksa en zoru aşksa derin bir kuyu allahâ��im sen bizi koru
  2. Muazzez Abacı - Gökyüzünde Duman Duman Bulutsun

Muazzez Abacı - Gökyüzünde Duman Duman Bulutsun

Rüzgar susmuş ses vermiyor nedendir Sen gideli hayat benim çilemdir Seven gönül yar kıymeti bilendir Gökyüzünde duman duman bulutsun Söyle seni kalbim nasıl unutsun Ay doğmuyor bulutlara darılmış Benim gönlüm umutlara sarılmış Bu aşkımız ağaçlara yazılmış Gökyüzünde duman duman bulutsun Söyle seni kalbim nasıl unutsun Yollarına ümit ektim çürüdü Hayatımı bir ızdırap bürüdü Acı günler hep...
  3. Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim

Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim

Bitmez dedin her şey bitti Gitmez dedin herkesin gittiği gibi Sen vefasız rüzgarlar gibi Esip geçme yanımdan Sen yalancı yağmurlar gibi Süzülme yanaklarımdan Demiştim sana Bak şimdi Sen gittin gideli gözlerim uzaklara dalıyor Alıp başını çekip gitmeni aklım almıyor Yina o dar, o karanlık, o soğuk sokaklar beni bekliyor Senin çıktığın kapıdan yalnızlık geliyor Yalnızlık benim eski sevgilim...
  4. Baha - Canım Sevgilim

Baha - Canım Sevgilim

baha belindeki kemer olayım baha kemer olup saracağım olup saracağım dinle ince belini dinle Beni durduramazsın , ben aşk dolu ırmağım Damarlarından geçip , kalbine akacağım Kemer olup saracağım ince belini Tarak olup çözeceğim saçın telini Kadeh olup öpeceğim dudaklarını Benim bütün derdim sensin canım sevgilim Tanrı birbirimizi , sevmek için yaratmış Aşka yalan diyorsun , aşkı allah...

Sayfayı Paylaş